boky boky boky

rosnicka17

Tak mne pomhol stepper,cvicim kazdy den asi 25 min./pritom pozeram telku/,za dva mesiace islo 6 cm z bokov a 5 kil dole bez diet.Akurat vecer po siedmej nejem, sladke nemusim a pijem dost tekutin.K tej folii -skusila som gel na spevnenie tela,na to foliu, na niekolko hodin, je to celkom dobre,ale necvicim s tym, normalne s tym sedim v praci.Foliu pouzivam obcas a len na brucho.Chce to len premoct sa a nechciet zazraky na pockanie. Inac mam peknych 46 rokov a konecne krasne nohy!

Tydra

saimaa. to je dobre maximalne tak na vyhodenie vyraziek a koznych problemov. Jedna moja znama nieco podobne skusala a na druhy den bola hned u doktora. radsej to nerskuj

simaa

chcem sa spytat ci pomaha ked si nohy a boky atd.balis do folie ak hej tak mi dajte pls wedet ako casto a ako dlho danke.

sylver304

cafte babenky:)tak ja nema zas az taky problem s bokmi,ale s vnutornou stranou stehien.neviem sa zbavit ich.orbitrek je naozaj dobra vec.sama som majitelkou jedneho a nedala by som ho uz ani za nic:)a ked sa tu pise o trpezlivosti naozaj nic nejde zo dna na den...trpezlivost ruze prinasa.svata pravda:)

tinuska

no čaute, tak. a už mám boky 91 cm, som happy, začala som behávať po 40 min. schody a normálny beh súčasne, snažím sa jesť pravidelne 5x za deň a aj keď nepijem tolko, kolko by som mala, pomaha mi to, a skúšala som ísť aj na tú 90dňovú diétu, no po 2 týždňoch som to vzdala, síce som schudla 2 kg, na bokoch mi to neubralo, a z váhy nepotrebujem schudnúť. Vážne to nezáleží len od cvičenia, myslím že dosť aj od stravy. No ale ide mi to už ťažšie, pretože ja už žiaden tuk nemám, tak uvidím, či sa mi ešte niečo podarí schudnúť z bokov, držím palce ostatným :)

tinuska

no neviem či mne to pomôže, lebo už cvičím vyše mesiaca, no už to je skoro dva, a zatiaľ som schudla len o 2 cm z bokov. Myslím si,že ďalej to už ani nepôjde, že je to skôr geneticky dané. čo vy na to?

lea

ja si myslim, ze boky su skor geneticky dana zalezitost. Ja som kedysi mala dokonca 70 kg a boky stale ukazkovych 90 cm. vsetko sa mi ukladalo v nohach a v pase. teraz mam 58 kg a boky 86 cm. mam 31 rokov

kacka

Ako tak citam simon, ty si sa rozhodol v kazdej teme o chudnuti odhovarat baby od chudnutia. To som rada, ze mas k tomu taky postoj, lebo fakt si asi jeden z mala, ktory povie, ze sa mu pacia skor take, ktore maju to kilecko navyse. Ale vies, my baby, ked sa raz rozhodneme, ze chceme so sebou nieco robit a ze v tom zrkadle nevidime to co by sme chceli, tak s tym nic nenarobis. Skratka chceme sa pacit aj samej sebe a tym riesenim je jedine to chudnutie a cvicenie.

anka

Tinuška, ja som mala predtým boky 98! Ale zmenila som stravu, pravidelnosť papnia, ked cvičím, zabalím si boky aj stehná do fólie a ide to!!! Stačí cvičiť 3 x týždenne, lebo svaly si pamätajú min. 36 hodín, že cvičili. A musíš cvičiť fakt tých 30 minút, lebo po 20 sa začínajú páliť tuky!