zacal ma byt.co mam robit??milujem ho

Príspevok v téme: zacal ma byt.co mam robit??milujem ho
xxxx

mam chlapca uz 2 roky.zo zacitku vztahu bol on ten najviac zalubeny a ja dievca co nevie co chce.chodila som von s kamaratkami po discotekach.neskor som sa donho zalubila.v poslednom case sa velmi zmenil.ja nikde nechodim.boli sme kazdy jeden den spolu aj viac krat.teraz zacal chodit von.ale ked on ide napr na domasu ja som doma.no ked ja idem von pride ma skontrolovat a hned je nervozny.dovolil si na mna uz viac krat dvihnut ruku no nevadilo mi to lebo sa ospravedlnil a trapilo ho to.no teraz je to ine.ma vela dievcat co ho chcu.ma auto a peniaze(co pre mna uplne neje podstatne).robi mi narocky narokom provokuje hovori ze ide za inou alebo ze si s nou volal.no dnes mi povedal ze ma podviedol a ze je ovela lepsia ako ja a smial sa mi do telefonu.ked prisiel za mnou spoluziak on prisiel a mna strieskal pred nim ze som kurva a spoluziaka zbil az chodok utiekol.nechapem naco tie provokacie robi.a tak strasne ziarli.vobec nelutuje ze namna zdvihol ruku ze som si to zasluzila lebo som mu nemala urobit ze som bola s inym(spoluzaikom)pritom spoluzaik skaredy.a hlavna vec ze on moze chodit na discoteky za kamaratkami co ho chcvu a ktore mu aj teraz volaju az talianska.mam mu odpustit ze ma zbil.podla mna je to chore mu odpustit.ale nha druhej strane ho tak strasne milujem.povedal mi ze aj ked sa rozideme a ked zisti ze je so mnou dajaky chlapec ho rozjebe a on to aj urobi.bojim sa.neviem co mam robit.dat si pokoj a zabudnut aj ked to bude tazke???ale odpustiti a snazit sa napravit vsetko zle vo vztahu(ale co ked bude nadalej taky)

meili

Xxxx, vykasli sa na neho, je to chumaj. Odhliadnuc od vsetkych inych veci, ako ti rozprava o inych zenach a tak, dovolil si udriet ta a to presahuje vsetko! Na to nema pravo. Netyraj sa viac vo vztahu, ktory nikam nevedie a je pre teba uz aj nebezpecny. Preboha! Po svete chodi tolko uzasnych chlapov, ktori by ta lubili, zniesli modre z neba, stokrat lepsich ako je ten tvoj terajsi! Tiez som bola vo vztahu, kde mi vadilo vela veci a tiez som si to odovodnovala tym, ako dotycneho milujem a preto predsa vydrzim!!! No je to ta najvacsia hlupost aku mozes urobit! Ten hajzel mi totiz bol neverny a odhalila som to velmi potupnym sposobom. Liekom na lasku je laska nova. V buducnosti budes len stastna, ze ten tvoj tyran uz je len byvaly. Ver mi!!! Hladaj lasku inde...Drzim palce

andie

na tvojom mieste by som v tomto momente dvihla telefon a rozisla sa s nim..nemas na co cakat. ten chlap sa nikdy nezmeni a ty si ho nezasluzis. ak by na ma moj priatel co i len raz dvihol ruku, v tej chvili by som sa s nim rozisla hoc by som ho ako velmi lubila a hoc by sa neviem ako velmi ospravedlnoval. zacal ta povazovat za svoj majetok a robi si s tebou, co chce..

driny4

zlatko moje!!!! utekaj od neho!!! na čo ešte čakáš?? muž sa nikdy nesmie ženy dotknúť,!!!NIKDY!! kde máš istotu, že to neurobí znova?? načo ti je to, že to potom ľutuje??? Veď to je chorý človek!! Ak máš čo len troška úcty voči sebe,,, tak začni byť sebavedomá a odíď..