Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

epilacia a ine moznosti v podpazusi .... ?

webačik

ta lekarka mala pravdu. depilacia je sice vec za krasu na podporu priemyslu, ktorý ide za biznisom a zdravie mu je lahostajné, respektívne potrebuje chorých. reklamné slogany krásy depilujú a podobne, lekári píšu štatistiky nádorových ochorení, ked priamo do lynfatického systému aplikujete chemiclké látky a dalšie -odstránenie ochlpenia nezadrží vylúčené odpadové látky z organizmu a tie sa vracajú priamo cez lynfatický systém do krvi, nahromadenie spôsobí časom poškodenie buniek a problém rakoviny je na svete. dievčence život mate pred sebou, len si ho ničte chémiou. určitae trošku upraviť ale nezmyselne odstraňovať ?? treba poznať zákony zdravia a chraniť sa všetkými možnými spôsobmi v súlade s prirodou

123154

preco mi urobilo cervene vyrasky v podpazusi podotykam ze som epilatorom len prvykrat odstanovala hlpky v podpazusi vopred dakujem za radu.........

547812

Ja som si epilatorom odstranovala prvykrat chlpky a mi to urobili cervene vyrasky na nohach v pohode len v podpazusi mi to urobilo ............

katka92

krem ?????????????? obycajna chemia, citit spaleninu, fuj.. raz som mala a nikdy viac! okrem toho na obale pisu, ze sa nema pouzivat na podpazusie!

4LENUSKA1

ahojte. ako dlho vydrzi vam epilacia v podpazuši?a iveta taže možem použivat na epilaciu podpazušia aj krem ?a čo ti povedala ta kožna doktorka že ťa tak vystrašila?A čO JE LEPSIE HOLIT SA žILETKOU čI KREMOM NAPR VEET

kačena

Ja som si dala spraviť pazuchy a bikiny IPL pristrojom v lek.kozmetike pred 3 rokmi a som spokojná,je to v poho,a teda nebolelo ma to vôbec,len pri dokončovaní,ked už boli chlpky s bielym korienkom,bolelo odchlpovanie voskom pred zákrokom.Ale stalo to za to,lebo ja mám nábeh na ekzém a holenie mi robilo zápaly.

hahahafun

Slaninnka..prosim ta nevies mi poradit nejake stranky kde by som si mohla pozriet cennik a tak ohladne toho odstranovania chlpkov laserom??a nevies nejake podrobnosti este okolo toho??vazne nad tym uvazujem...=)dakujem..

arn

Ja mam epilator philips,ale to je vlastne spolu epilator na nohy,a kde chcete,a potom je tam taka vymenitelna planzeta vlastne ako holiaci strojcek jemnejsi ako epilator na intimne miesta,oblast bikin,podpazusie.Ja som teda nie nijako citliva na bolest ,ale mne to len s epilatorom na tychto miestach nefunguje,urcite by to bolo cele zacervenane.Je lepsie pouzit ten strojcek,takze ja len vymenim hlavicu a mozem pokracovat.Asi tolko.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

epilacia a ine moznosti v podpazusi .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk