epilacia a ine moznosti v podpazusi .... ?

margaretka 49

Ahojte aj ja mám problém ostávajú mi červené bodky a strašne to svrbí a vyzerá to také nepekné,tak som začala používať depilačné krémy ako napríklad weet,alebo opilca .Teraz mi tam nič neostáva,nedávam si nič po epilácii až na druhý deň.Ja ale používam od wichy na citl.pokožku kupujem na notine v lekarni ho často nemajú

Lenus231

Potrebovala by som poradiť ,použivam epilačny strojček na podpazušie a po epilacii použivam aj neparfumovane kremy na upokojenie ale v miestach vytrhnutych chlpkov mi zostavaju červené miesta občas aj väčšie začervenania, dokona celkovo nabera modro-zeleny nádych , podľa mna to vyzera veľmi ako ubolené a nepekne , poraďte ako to zmeniť alebo popripade neaky lepši spôsob na odstraňovanie po ktorom mi zostane hladke svetle a a neporanene podpazušie , ďakujem

webačik

ta lekarka mala pravdu. depilacia je sice vec za krasu na podporu priemyslu, ktorý ide za biznisom a zdravie mu je lahostajné, respektívne potrebuje chorých. reklamné slogany krásy depilujú a podobne, lekári píšu štatistiky nádorových ochorení, ked priamo do lynfatického systému aplikujete chemiclké látky a dalšie -odstránenie ochlpenia nezadrží vylúčené odpadové látky z organizmu a tie sa vracajú priamo cez lynfatický systém do krvi, nahromadenie spôsobí časom poškodenie buniek a problém rakoviny je na svete. dievčence život mate pred sebou, len si ho ničte chémiou. určitae trošku upraviť ale nezmyselne odstraňovať ?? treba poznať zákony zdravia a chraniť sa všetkými možnými spôsobmi v súlade s prirodou

123154

preco mi urobilo cervene vyrasky v podpazusi podotykam ze som epilatorom len prvykrat odstanovala hlpky v podpazusi vopred dakujem za radu.........

547812

Ja som si epilatorom odstranovala prvykrat chlpky a mi to urobili cervene vyrasky na nohach v pohode len v podpazusi mi to urobilo ............

katka92

krem ?????????????? obycajna chemia, citit spaleninu, fuj.. raz som mala a nikdy viac! okrem toho na obale pisu, ze sa nema pouzivat na podpazusie!