Tenké ruky

Príspevok v téme: Tenké ruky
stanley

Zdravím, mám 19 rokov, som 190cm vysoký a mám teraz nejak 74kg So svojim telom som ako tak spokojný, len vidím ako problém moje chudé ruky a to hlavne asi 10-15cm od zápastia..viete o čom hovorím. No a je to podobné aj na nohách, kde tiež 10-15 cm od členka nahor je to bieda a na bruchu nad panvou tam je tiež akoby priehlbina...ja viem, treba pribrať, ale s mojim metabolizmom to nejde..veľa športujem a hlavne na bicykli, takže to mám dosť nerovnomerné...stehná sú VEĽKÉ a je to potom dosť nerovnomerné. Postupne pomaly priberám, ale ruky a nohy nič...stále sú tam tenké...skôr som myslel na nejaký cvik na tie ruky a nohy, len ma nič nenapadá...beriem aj vitamíny B a E na svalstvo a na chuť do jedla...ale nevidno veľký rozdiel...dá sa to nejak napraviť resp. vycvičiť, aby som to nepovažoval za neestetickú vadu? ĎAkujem...Stanley

goccia

tiez mam strasne tenke ruky v predlakti, aj nohy od clenkov do polovice lytok.. ale to je typ postavy, podla mna, neviem, ci sa to da prilis ovplyvnit
viem akurat, ze vela ludi ma opacny problem, ze maju take "pacičky" aj napriek tomu, ze inak nie su tlsti... tak radsej mat tenke ruky a nohy ako tucnucke, nie?

Lenka152

poradi mi niekto s tym,ako mam pribrat do ruk?od lakte dole ich mam fakt tenke,jak keby som stale chudla.iba kost a koza:/vyzeram jak anorekticka:/

Lenka152

ja mam tiez moc vychudnute ruky,ale taka chuda nie som,len ked som schudla,vzdy z ruk,uz neviem co mam robit,aby som ich mala tucnejsie:/

Mentor

Na tvoje ručičky ti pomôže cvik zvaný deadlift, alebo ak mas jednoručky daj si ich do ruky a rob pohyb so zapastim hore dole ak nevies poslem ti obrazky,
www.posilnovanie.sk

stanley

No Ty si zrejme (určite) slečna, ale ja som 19. "chlap" no povedzme...nejako to musí ísť, je to aj tým, že mám kosti blízko pri sebe? Veď každý norm. chlap, nemusí byť kulturista má norm. ruky a nohy, ide o tuk? nejako to musí ísť zvačšiť! Ale ako? RNG, Ty nevieš?

miss

Podľa seba viem že ruky a nohy v tých miestach nepriberajú vôbec alebo len málo.
Tiež mám tenké ruky 169cm na 47kg ale vôbec ma to netrápi.