Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryor Aknestop s akne zatočí?

swggtr

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

Didus

Tak baby , kedze mam skusenosti s ryor kozmetikou uz dlhsi cas nemozem nic take povedat .. Plet mam ovela cistejsiu a zviezejsiu , ale i napriek tomu sa mi tak niekedy objavia male vyrazky .. mam vsak vela ciernich bodiek a nevioem si dokonale zakrerit vyrazky .. neviete niake rady ako si ich dokonale zakrit ?? :)

anjelik9

ja ked som mala prvy krat ryor tak to bol len ten krem a maska a pomohlo mi to =) a potom som si to kúpila druhy krat cele ale najviac sa mi lubila ta pena pekne voni a aj redukuje množstvo mazu takže sa tak neleskneš

Faithka

Takže z rady Aknestop od Ryrory by ste odporúčali:
Čistiaca pena s morskými riasami
Bylinné tonikum
Krém s fytosfingozínom
???
Ja som to ešte neskúšala, ale ako som čítala vaše prípravky, a písali sme o týchto, tak by som to skúsila, pretože mám veľmi aknóznu pleť, mastnú T-zóna, ktorá sa mi aj zároveň lúpe akoby bola suchá. Takže odporúčate tieto prípravky?:)
Ďakujem :)

...XXXX:O)))

ahojte...ja pouzivam ten kremik..aknestop..od rior...a mozem potvrdit ze je dobry....:O)).odporucila mi ho kozmeticka...

...XXXX:O)))

ahojte...ja pouzivam ten kremik..aknestop..od rior...a mozem potvrdit ze je dobry....:O)).odporucila mi ho kozmeticka...

upíí

tak ja som na akne používala biodermu, la roche posay, altermed, mastičky od kožnej (okrem duac gelu mi nic nepomohlo)...a potom som vyskúšala sanoflore ten umyvací gel a po necelom mesiaci používania sa mi akné zlepšilo asi o 80 %...a ešte som kdesi čítala že na tvar je dobra citronova voda...skusila som to a je to tiež super...odvtedy nepoužívam nič iné...neni nad prirodnú kozmetiku:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryor Aknestop s akne zatočí? - Fórum - ZDRAVIE.sk