Ryor Aknestop s akne zatočí?

.

takisto ju môžem len odporúčať....nič mi tak nepomohlo ako ona, a to som vyskúšala rôzne drogeríjne značky, garnier, nivea, clean and clear, ale aj avon a oriflame a ine hovadinky:) tonikum, penu, krem a roll on kupujem v drogerii Teta a masku objednavam u kozmeticky:)

ryorka

to je fakt táto kozmetika taká dobrá? ja nemám ani tak problémy s akné, ako skor s mastnou pleťou, po akej dobe používania, ste videli v tomto smere výsledky?

sunnie1

Ja som o tejto kozmetike počula len dobré ..len problem ,ženetuším kde sa dá v Trenčíne kupiť neviete niekto?..dá sa aj v lekárni?

kikina

no kedže sa mi nikto neozval, kúpila som si penu, tonikum a krém aj tak :D dnes, po 2 týždňoch používania mám pleť úplne bezchybnú! lepšiu kozmetiku som ešte nemala :D už len nech mi tie jazvy zmiznu

kikina

Mám takú tvár že: niekedy je vo veľmi dobrom stave, iba čierne bodky na nose, a inokedy, ako napríklad teraz, je to hrôza, úplne to najťažšie akné aké môže byť, a to sa pritom zdravo stravujem a prečisťujem žihľavovým čajom. Myslíte, že by mi RYOR mohol pomôcť? U nás ho nikde nezohnať, ani v lekárni nemajú všetky výrobky, tak idem objednávať cez www.aryor.sk - tam ´majú úplne všetky výrobky. A aká sa ma robiť prestávka pri pití žihľavového čaju- koľko týždňom v kuse a zasa k. týždňová prestávka? Kujéém:)

kyle

mell313 skus sa mrknut na stranku www.ryor.sk
tam som nasla ze v nitre ju predavaju v 101 drogerii, alebo napis na mail priamo do spolocnosti Ryor a povypytuj sa..

len tak mimochodom moja plet je ovela krajsiaa odkedy pouzivam Ryor :)

aqua

ahoj vyborne ste mi poradili vyrobky ryor pouzivam zatial len tyzden ale zmeny su ocividne, mam bylinne tonikum penu na cistenie a krem.zatial mi nic tak nepomohlo.