Ryor Aknestop s akne zatočí?

evelin444

awojte ja som si kúpila včera prípravky aknéstop... kúpila som si krém a bylinné tonikum.... tak teraz čakám či mi to bude pomáhať abo nie .. a za aký dlhý čas ste spozorovali zmenu??

amalia

aj ja som pouzivala od laroche posay kozmetiku effaclar a zo zaciatku mi to pomohlo, ale ked uz som to mala velmi dlho, tak to akosi prestalo ucinkovat:( ale teraz som spokojna:)

kyle

dakujem amalia :) ja som si kupila ten roll on a je fakt dobry. doteraz som pouzivala laroche posay(gel, pletova voda, krem), ale ziadne zazraky sa nediali. ked miniem laroche, urcite skusim aknestop od ryoru a este aj usetrim :) v KE mame obchod plny tejto kozmetiky takze tam budu mat vsetko. :)

amalia

ten krem si kupujem u mojej kozmeticky za 180 sk, kedysi som si ho kupovala v 101 drogerii, ale uz im nechodi:(... tu penu som si kupila tiez u kozmeticky ale uz neviem kolko stala, uz ju mam tusim od vianoc, ale nejak okolo 200 sk a roll-on asi tak okolo 100 sk...:)a ty co pouzivas od aknestop?

RNG

Pridajte aj Zinok na akne, polepsi sa to este viac. Akne su povacsine zvnutra, tam ich aj treba adresovat, dobra je napr zmes Zinc for acne, ktora obsahuje aj rozne vitaminy.

amalia

ahoj:) ja pouzivam aknestop a som velmi velmi spokojna:))) mam krem, penu na cistenie ( na make-up ) a roll- on tusim tak sa to vola:) ale tiez sa sem tam nieco objavi, to je normalne... ale je to ovela lepsie ako kedysi...:)