operacia sosoviciek

rebecca

ok...dakujem velmi pekne za rady....nooo,mam 2 na bruchu....tak to by tie jazvicky dufam az tak velmi nebude vidiet...ale dakujem ....velmi ste mi pomohli..idem do toho!!!

miss

Tak to by ma zaujímalo. Tiež mám veľa znamienok nevedeli by ste mi prosím odporučiť niekoho v bratislavskom kraji?

eli66

Ahoj!Ano prebieha to v lokalnej anesteze, pri okolie znamienka ti pichnu injekciu, ktora ti to miesto znecitlivie a ty nebudes citis takmer nic...neboj nic neboli, je to iba trosku neprijemne..no neviem kde sa tvoje sosovicky nachadzaju, ale ak su na nejakom viditelnom mieste a nechces tam mat jazvicky, tak by som ti odporucila plasticku chirurgiu-ja som si tam davala odstranit na tvari-jedno za 2000, hoci je to vela ale stalo to zato...jazvicky takmer ani nevidiet a ak mam makeup tak vobec...na normalnej chirurgii to je sice zadarmo, ale zostali mi po tom nepekne jazvy-na chrbter nastastie...takze si vyber:)drzim palce

meili

Prebieha to pri lokalnom znecitliveni, takze takmer nic necitis. Ceny sa pohybuju v zavislosti od zariadenia a velkosti zakroku, ale tak 500 vyssie za znamienko. Aspon take mam skusenosti ja.