bojim sa ist na plavaren alebo kupalisko.( help me

Príspevok v téme: bojim sa ist na plavaren alebo kupalisko.( help me
water

ahojte.. mam taky trosku blby problem.. je teraz leto.. a tak rada by som isla na plavaren.. no hanbim sa...mam male prsia a v plavkach nevyzeram celkom dobre.. aj tie ktore teraz mam su mi trosku velke a ked sa zohnem, vidno mi to..ked si ich vsak nejako upravim, myslim plavky, tak to vyzera celkom slusne... ale ja chcem aj plavat!a nemozem sa stale za nich drzat.. je mi z toho trosku trapne..:(.. su nejake plavky, ktore aj take "malicke" prsia mozu zodvihnut? dik

kikina

ok..normalne zajdi do obchodu s plavkami..vypytaj si najmensie cislo vystuzenych plaviek a mozes si ich doplnit aj tymi vypchavkami..a mas to vyhrate ;)

kikina

kks tu pises odpovede akokeby si v zivote nepocula o push-up podprsenke...ved to je to iste akurat ze s tym ides aj na kupaliska.v zivote si nebola ani v lacnom obchode?aj tam maju koopu takych plaviek. kolko mas vlastne rokov?

meili

Water ,bez do obchodu a zistis sama. Musis len skusat a skusat, kym nenajdes to vhodne pre seba. A to najdes urcite, tak bez obav.;-)

thedzanka

existuju take plavky:)s vypchavkami...kup si ich a vyskusaj ist na kupalisko do ineho mesta, kde ta nepoznaju:)tak som to robila aj ja a teraz sa nehanbim ved,preco kazdy clovek nieje dokonaly a ja nie som ina:))skus to kupko inde:)vazne to pomaha