dlhe vlasy ci bob?

lucka87

...preto nasrana reakcia lebo sa neda na to pozerat ako moze niekto napisat taku blbost....bob som mala 2x a kludne sa k nemu aj vratim....v tejto chvili ho nemam len z toho dovodu lebo chcem stale skusat nieco ine, preto lebo mam taky univerzalny ksichtik ze mi proste vsetko ide...a myslim si ze dopomoze aj skaredej babe ak jej to proste svedci....tak nech sa to tu zbytocne nezovseobecnuje ze to kazdeho zhovadi a tak...:)

krasotinka

Ahojky ja mam hnede dlhe vlasy skoro po zadok a uz som sa raz dala ostrihat na kratko a potom som to strasne lutovala:-(ale chvaal bohu uz ich mam zase take dlhocizne:Dnajhorsie na tom je,ze sa ucim za kadernicku a kde vidim moje spoluziacky ako sa vselijako strihaju farbia a vyzeraju super tak mi je niekedy luto,ze ja sa tiez napriklad nemzoem nafarbit(aj keby som chcela 3-4 farby urcite)takze nedavaj sa strihat lebo dlhe vlasy su krasne:-)

majka s

ja mam takisto huste tmavohnede dlhe vlasy. kazdy mi hovori, aby som si ich aspon v lete ostrihala, ale ja na ne nedam dopustit, lebo sa mi velmi pacia a spolu s ocami je to na mne to najkrajsie :o)

malinka

Lucka87: a ako vies, ze ja nie som pekna? to by si sa divila kolko chalanov sa otoci za mojou kamoskou ktora ma nieco ako bob, a kolko za mojou dlhou hrivou. Priznavam, ze bob by mi nepristal, ale preco ta nasrata reakcia? Stavim sa ze ho mas na hlave :D a asi nie si dvakrat spokojna :)

andie

ked si ich das privelmi skratit, ver mi, nech to bude akokolvek vyzerat bude ti smutno za dlhymi :)tiez kadeco skusam, ale vzdy opat skoncim s dlhymi.. :)

sasenka

All: dakujem za vase prispevky...,ja nemam az tak dlhe vlasiska ako tu niektori pisete ale tak su dlhe,a jasne,ze nie som stale pri jednom ucese...,a tiez som sa nechcela dat ostrihat ako vic.beckham,chcela som o dost dlhsie vlasy vpredua vzadu kratsie...,nie je bob ako bob:) ale este stale sa neviem rozhodnut,lebo raz mi pridu krasne a dakedy mi uz tak lezu krkom tie vlasym,ze ich mam chut hned ostrihat:)ska to pozna kazda zena si myslim:)takze este uvidim:)

malinka

bob je strasny, moze si ho dovolit len velmi pekna zena, ale aj tak ju to "zhovadi", a ak je skareda, potom este viac-viz Victoria Beckham

piavana

na tvojom mieste by som si nedavala bob, s dlhymi vlasmi si mozes spravit mnozstvo ucesov ale bob je len bob a uz s nim nic nurobis, dlhe vlasy mozes mat rozpustene, v cope, v 2 copoch, v drdole..atd