dlhe vlasy ci bob?

lea

martin12345, minule som pozerala Fontanu pre Zuzanu, no ta Vejmelkova tam ma fakt strasne dobre vlasy, pozri si to niekedy a urcite zmenist nazor. a to ich ma aspon po pas

martin12345

..sak uplne dlhe vlasy su nechutne aj pre chalanov....teda co sa mna tyka mne sa velmi nepacia dlhsie vlasy ako do pol chrbta....to uz je dost nechutne az take hipisacke....

aqua

myslim si ze ked ma niekto vlasy sol pol chrbata a dlhsie tak ked sa da ostrihat na bobo tak to trva velmi dlho kym dorastu...a bob je len taky chvilkoby trend dlhe vlasy su stale in

5ka

...podla mna sa ostrihat daj....ved ti vlasy zachvilu opat dorastu....nechces dufam cely zivot byt stale pri jednom ucese a na kazdej fotke byt rovnaka jak nejaka konzerva co nerada prijima zmeny...a podla mna ma kazda baba ktoru stretnes na ulici vlasy dlhe a nie bob a myslim si ze je to pekny uces...smrncovny a sexi....ved mas aj tak zachvilu z toho dlhe vlasy..

marikask

Mne sa tiez tie helmy vobec nepacia:( Zena tak vyzera uplne neprirodzene. Je to len modny vystrelok, preto sa to kazdemu paci. Kamaratka si tiez dala tak ostrihat vlasy, a vsetci jej hovoria, ze to ma super moderne, ale podla mna vyzerala krajsie a prirodzenejsie predtym. To je podla mna ten typ ucesu na ktory sa po rokoch pozrieme na fotke a zasmejeme sa, ako sme ho vobec mohli vtedy nosit. Mne sa to uz stalo:)

omg

suhlasim s moje... krasnym dlhym vlasom sa ziadny vystrihana helma nevyrovna, pretoze vlasy su znakom zenkosti a nie je nic krajsie ako DLHE, leskle, zdrave vlasy....takze ziadne helmy na hlavu! a je to presne ako moja hovori....ako si zmysli tak bude

poliewoocka

zalezi to od kvality a od tvaru tvare.Ak si "pucka" bob nie je najstastnejsia volba...Ak ich mas od prirody rovne alebo ti aj po zehleni drzia tvar,je to ok.Len ked Ti budu casom dorastat,bude to pekne?Moda nie je vsetko...

likerihanna

ahoj, tiez som mala dlhe vlasy, a dala som si ich ostrihat na rihannu a som s tym velmi spokojna... trvalo mi asi den kym som si na to zvykla, ale teraz je to v poho... myslim ze ak sa ti to pacia, mas peknu tvar, urcite to bude vyzerat dobre!!!

moje

Nie nedavaj si, ked mas dlhe vlasy, aj tak ten uces ma uz dnes kazda tretia zena, ktoru stretnem na ulici, ano je to pekne a in, ale dlhym vlasom sa to nevyrovna a urcite by ti tie vlasy chybali. Jasne, keby sme bohate ako Rihanna... Ona, ked si zmysli, tak na druhy den moze mat zasa dlhe po pas, lenze my by sme si museli pockat par rokov:))