Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Upchate pory - co s tym?

Daduska13213

ahojte, ja našťastie s týmito vecami problém nemám, ale segre som na vianoce ešte kupovala ultrazvukovú kefu na čistenie pleti a s tým si každý druhý večer pleť vyčistí a je to ok

Kristinie21

Mne kozmeticka povedala, ze raz,ked ma clovek taku pokozku tak nikdy sa uplne ciernych bodiek nezbavi. je to proste kdesi zapisane v ,,genoch,, ako aj typ pleti :-) nikdy uplne nezmenite, ze mate napr. mastnu plet :-)
japouzivam produkty znacky himalaya herbals a neutrogena na cierne bodky- peeling a od himalaye radu NEEM ktora je urcena pre cierne bodky a akne :-) fakt mam po tom lepsiu plet, vreloodporucam baby a navyse, himalaya je strasne lacna kozmetika, az som spociatku neverila ze za taky maly peniaz bude fakt taka kvalitna.

vilaamalka29

nedam dopustit na hamamelisovu vodu a nimbovy olej. tie su uz na riadne stadium ekzemov... kupujem na eshop.natureal ... pri viacerych nakupoch maju az 10% zlavu.

odporucam pozriet si nejake pletove vody a oleje, maju same dobre prirodne vecicky.

hdidyth

urcite netreba plet cistit 2-3x denne. to praveze vedie k supinateniu tvare a vysusaniu. staci raz za den vecer odstranit makeup a rano netreba uz drhnut tvar. staci oplachnut.

ňaňa

chcem sa este vyjadrit k teme ze OLEJCEKY nie su dobre na zmiesanu a mastnu plet. NIE JE TO PRAVDA!!!Mnohe baby si myslia, ze ked je pokozka mastna, treba ju drhnut, cistit a vysusat. Cim dosiahnete este horsi efekt:( ze zlazy zacnu produkovat este VIAC A VIAC MAZU koli vysusaniu.
Plet treba cistit 2-3krat denne. Nesustredovat sa pocas celeho dna na nu. tym vas to laka stale viac a viac spekulovat, vytlacat a devastovat si plet.Treba zvolit aj vhodny make-up. nie velmi husty. ja som napr. velmi velmi spokojna s www.bugy.sk

a BEZPODMIENECNE SA VYVAROVAT PUDRU - ktory sice zmatnuje plet, ale viac a viac upchava pory, ved aj pokozka potrebuje dychat.(samozrejme pri podujatoach, slavnostiach raz za cas nezaskodi vyzerat genialne a pouzit ho ale nie denno-denne:)

ňaňa

Ahojte babule:) mam podobny problem ako vy. Mne jedna znama odporucila do denneho rezim zaradit obycajny a hlavne lahko a lacno dostupny CITRON:)rano ked vstanem si vycistim plet pletovou vodou(samozrejme,nesmie obsahovat alkohol!!!)Potom parkvapiek citronu s rovnakym pomerom vody nanesiem na plet tamponom:)nezmyvam!!necham vstrebat!!pory su fuc!!!neskor cca 10min. nanesiem detsky olejcek Avril a potom make-up.(vecer sa odlicim, a tiez nanesiem citron s vodou.mozem odporucit aj vybornu pletovu masku: rozslahane bielko s citronom.nechate posobit cca 15min.a zmyjete:))
VYSKUSAJTE!!!

jankaaaaaaaaa

pravy bio kokosovy olej si kupis aj v dm drogerii, alebo ked ho chces objednavat z netu tak si to zadaj do googlu a vyhodi ti plno stranok.
a kokosovy olej upchate pory nezlikviduje. iba hydratuje plet, ale na upnchane pory nema ziadny ucinok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.