Upchate pory - co s tym?

Martinit

Dobrý večer/deň, mal by som na vás otázku asi sa nejedná o upchaté póry ale o póry všeobecne.
Aby som vám priblížil môj problém najlepšie je ho asi vidieť ako opisovať tu fotka uloz.to
Ide o to že také "vystupene" póry mám na celom tele aj tvári a nieviem čo s tým robiť a ani prečo sa mi to stalo. Zhruba do 21rokov som mal peknú hladkú pleť/kožu, no potom sa stalo toto.
Neviete čím to môže byť vôbec nefajčím a vypijem si raz za rok inak alkohol vôbec.
Jem dosť listovej zeleniny a aj tak nepomáha.
Ďakujem za každú radu a ochotu.

Nikoleta 44

Dcére pomohla kozmetika anne marie borlind purifying care rada na mastnú plet..myslela som že zase rada kozmeticky ku ktorej chodi a ktora to pouziva a zase chce zarobit no sama som bola prekvapena ako to pomaha..ono akoby sa jej tie pory uz neupchavali a celkovo ma menej mastnu plet a naeleskne sa.Maju aj e shop bioskin.sk ..kupila som cez nu aj cistic pleti BEURER za najlepsiu cenu na trhu..ale to bolo tak po znamosti fakt odporucam

leusa009

mne pomohla perfektne s bradou a nosom čierna bahenná maska na tvár na upchaté póry s etraktom uhorky zo zdraveho nakupu

Daduska13213

ahojte, ja našťastie s týmito vecami problém nemám, ale segre som na vianoce ešte kupovala ultrazvukovú kefu na čistenie pleti a s tým si každý druhý večer pleť vyčistí a je to ok

Kristinie21

Mne kozmeticka povedala, ze raz,ked ma clovek taku pokozku tak nikdy sa uplne ciernych bodiek nezbavi. je to proste kdesi zapisane v ,,genoch,, ako aj typ pleti :-) nikdy uplne nezmenite, ze mate napr. mastnu plet :-)
japouzivam produkty znacky himalaya herbals a neutrogena na cierne bodky- peeling a od himalaye radu NEEM ktora je urcena pre cierne bodky a akne :-) fakt mam po tom lepsiu plet, vreloodporucam baby a navyse, himalaya je strasne lacna kozmetika, az som spociatku neverila ze za taky maly peniaz bude fakt taka kvalitna.

vilaamalka29

nedam dopustit na hamamelisovu vodu a nimbovy olej. tie su uz na riadne stadium ekzemov... kupujem na eshop.natureal ... pri viacerych nakupoch maju az 10% zlavu.

odporucam pozriet si nejake pletove vody a oleje, maju same dobre prirodne vecicky.