Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Upchate pory - co s tym?

kari777

ahojte ja mam taky isty problem ako Ty poliewoocka, strasne sa mi upchavaju pory, celu tvar mam ako jednu krupicku a na dotyk je taka drsnejsia, ziadne naznaky hladkej pleti...:(pravidelne chodim ku kozmeticke ale ta mi s tym nespravi nic, idem na to cistenie, jeden den je to pekne no potom zase to iste dookola, aj pri koznej som bola a ta mi nato dala zineryt, kt. mi nepomaha...:(takze pomaha kokosovy olej? da sa kupit v lekarni? dakujem

Gabika 147

ja mám tiež problémy s čiernymi bodkami upchatými porami v nose.. ale ja už naozaj neviem čo s tým..mám len 12 rokov a lezie mi to na nervy....zineryt mám na akné celkom pomáha ale na čierne bodky nie!!!

mirka 23

Inak, kokosak je kvalitnejší, ak vonia. Ja som mala aj ten, čo dala link Lucinka, ten nevonia, je taky obyč. Najlepší bol z USA z Puritais, ten čo mával RNG, ten bol super no a teraz čakám na ten, čo som davala ja link, vraj vonia, tak som naňho zvedava. Ale inak, aj tie obyčajnejšie kokosaky nie su zle, su dobre.

mirka 23

Ja som toto leto skušala kokosak aj na opalovanie. Super ochranil. Myslim, že RNG vravel, že sa treba pretrieť každé 2 hodiny. Mne to 2 hodiny v pohode vydržalo. Kokosak som si preliala do rozprašovača, takže sa super nanáša. Nevyhodou, je že je to olej, čiže troška mastnejši. Ale pokožku som po tom mala perfektnu. A super je, že si nemusite davať tie chemické OF, ktoré nie su najzdravšie.

poliewoocka

Sade, jasne, ale ochranny faktor nema..ja ho pouzivam na take kratkodobe balkonove alebo zahradne opalovacky:)

poliewoocka

Sade, tusim RNG tu spominal, ze kokosovy olej ma prirodzeny OF, cim viac sa natries, tym vacsi ochranny ucinok, samozrejme, ziadna chemia:) lepsie je podla mna prirodny olej a byt na slnku kratsie ako silny opalovak a prazit sa cely den. Samozrejme, ak ides na dovolenku trebars k moru alebo tak, vezmi si aj taku poistku, neviem, aku mas citlivu pokozku. Ja sa natieram len olejom, a ked sa opalujem chyta ma rovno dohneda:)

sade8

poliewoocka
takze ked by som sa isla opalovat tak mi staci dat ten kokosovy olej, a nemusim sa bat ze nemam ziadny OF?

poliewoocka

Swistica, ja ani nemam zapalene akne, ale mne sa strasne upchavaju pory:/ nenormalne..jeden den si vycistim plet, povytlacam(viem, nema sa to, ale inak si poradit neviem),pouzivam len cistu vreckovku..a na treti den to iste..:(( tak si na noc a cez den dam olej, neda sa to porovnat:)) a hlavne teraz v lete, nepouzivam make-up, tak mi to az tak nevadi. Aj ked sa opalujem, natriem sa kokosovym olejom a ziadny problem:) pory sa mi neupchavaju ako predtym a pekne opali dohneda:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Upchate pory - co s tym? - Fórum - ZDRAVIE.sk