Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRECHLADNUTIE... :((((

Príspevok v téme: PRECHLADNUTIE... :((((
lubinka5555

ahojte mám 17 rokov a dosť často bývam prechladnutaa.. aj teraz ma trápi svrbenie a časté močenie ... ako sa to dá vyliečiť ?? bojim sa isť gynekologičke...a mávam vytoky ked som prechladnutaa tak hustejšie a ovela viac.. :( a bojim sa hlavne že nebudem môcť mať dieťatko ked budem dospelaa ... :((( poradte mi prosiim

lubinka5555

ja viem ale ja sa bojiim že mi zistia nejakuu vážnu chorobu alebo že mi povedia že nebudem môcť mať babätko :((( dakujem...:)

mia

bublinka,tato tema je tu rozoberana viac krat,zajdi si na zenske choroby a najdes tam plno rad.Ale,preco sa tak branis ist k gynekologicke?Ani nevies,ako lahko sa mozes tychto problemov zbavit za par dni.Neni dobre to zanedbat,treba sa poriadne vyliecit,lebo sa ti to bude len a len zhorsovat a vracat spet.Si este prilis mlada na to,aby si si tak zanedbala zdravie.Budes to raz velmi lutovat.Takze,radsej sa objednaj ved to nic nie je,nemusis sa bat.Netrap sa zbytocne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRECHLADNUTIE... :(((( - Fórum - ZDRAVIE.sk