Plodne a neplodne dni

den

..na to su neplodne dni, ze sa pocas nich neotehotnie, potom na co by sa volali neplodne?
Cize pred dostanim mennstuacie cca 12 dni je neplodnych a po menstuaci je 1-7 dni neplodnych, ale istota je az po ovulacii take 3 dni este plodne a potom su neplodne.

kubiq

cafte potreboval by som sa opytat ze ci moze moja priatelka otehotniet ked sa jej skolcil menzes a na druhy den sme mali pohlavny styk a spravil som sa do nej.dakujem

tommi

Chcem sa opytat aka je sanca ze by mohla partnerka otehotniet.O 9 dni ma zacat krvacat no a v kondome boli 3 malilinke dierky. naplneny vodou kvapkal, poloplny neprepustil. len pri stlaceni.

vikusqa

je mozne ze by som mohla otehotiet ak 3 dni pre menstruaciu sme mali na zaciatku nechraneny styk (bol vo mnou iba fakt ze malu chvilku) a potom si dal kondom

mia

Ano je to pravda je to tak ako si to napisala...ked je 28 dnovi cyklus tak počas menstruacie maš zaručene neplodne dni v strede cize 14 dna maš ovulaciu teda velmi plodne dni a od 19 maš zase neplodne pokial nedostaneš dalšiu menstruaciu po 28 dnoch a cez menzes maš potom zase neplodne dni a takto to ide doookola ale pri 38 dnovom cykle neviem ako to chodi to nemam ešte nastudovane ak budeš niečo potrebovať tak mi napsiať na nina1@szm.sk

pinkyyy

chcem sa spytat ked som spala s mojim priatelom a spravil sa do mna mozem otehotniet ked som tyzden pozaciatku menstruacneho cyklu a tyzden beriem aj antikoncepcne tabletky. prosim piste

leila

Mam jednu otazku..Spala som s chlapcom bez ochrany ale neurobil sa do mna ale mimo..Mozem sa spytat keby nahodou aj nejake velmi male mnozstvo vniklo do mna..Da sa otehotniet?Aka je pravdepodobnost?Dakujem..