penis

lucka

je pravda ze ked ma chalan velky penis tak to viac boli ako vzrusuje,mam s tym skusenost,hlavne ked sexujeme a som na koni vtedy to boli lebo som nadoraz. s malym je to uplne super.

thedzanka

takze,neviem fakt naco ti je velky penis!ved to ti uplne staci aj taky aj s nim vzrusis dievca:)a neboj on dorastie ale nemusis mat traumy.Aj ked by si ho mal maly tak je vedecky dokazane,ze zenu vzrusuje preto velky penis, lebo sa poprve o tom vravi, ze zeny vzrusuje velky penis, ALE v skutocnosti to nieje az taka pravda...skor nas to viac boli ako vzrusuje....je to vnuteny pocit...babe sa v hlave urobi musim sa aspon robit,ze ma taky velky vzrusuje lebo bude hanba a tak...a predstieraju orgazmus,ale lekari zistili,ze velky penis moze urobit babe velke problemy, pretoze velmi drazdi vnutorny klitoris a vraj su z toho aj nejake choroby...neviem presne ake tak tu nebudem trepat...viem,ze na dlzke nezalezi skor zalezi od polohy:)najlepsia je aj je ona na tebe a pri tom ti vobec,ale vobec nebude treba big dick!Hlavne sa pri sexe uvolni a nemysli na svojho maleho:))babam na tom fakt nezalezi:)
zdar

meili

Po prve som baba, a reci tvojich kamaratov nepocuvaj, su to len bludy. Kazdy sa vyvija inak a vsade sa docitas, ze telesny rast konci okolo 18 roku. Takze mas este kopu casu a ako vravim, neries to a neporovnavaj sa.

ferko15897

moji kamarati su toho nazoru ze by to malo byt aspon tak ze kolko mas rokov to by si mal mat cm.aspon do 18ky.ja niesom toho nazoru ale asi by to tak malo byt.a ty mas kolko cm ak sa mozem spytat.