skleroza multiplex..genetici a lekari!

RNG

martin 82, kazde z uvedenych ma hromadu pouziti v tele a jedno sa druhym neda nahradit vo vsetkych funkciach.
Vitaminy B-6 B-12 a kyselina listova maju okrem ineho funkciu potlacit skodlivu hladinu homocysteinu(produkt travenia, volny radikal ktory zdrsnuje steny ciev a tym umoznuje usadzovanie sa na inac hladkom a smyklavom vystelku ciev), a com sa zatial primalo rozprava, ale je to hlavny dovod na zapchavanie ciev, dolezitejsi, nez hladiny LDL cholesterolov.
Lecitin a rozne oleje nielen cistia cievy od usadenin, ale sa podielaju na nervovych a mozgovych procesoch, konstrukcii mozgoveho tkaniva, nervovej izolacie(myelin) dokonca lecitin je aj neurotransmiter.
A zrejme je to len malicko zo vsetkych moznych rozdielnych funkci, co menovane v tele maju.

RNG

ivka, depolymeracia polystyrenu zialbohu nema s emulzifikaciou tukov nic spolocne.
Omega 3 kyseliny nie su velmi silne emulzifikatory tukov, na to su lepsie lahke oleje a alkoholy, no a samozrejme spomenute lecitin a tukove enzymi=lipazy.
Tiez vitaminy E su emulzifikatory do urcitej miery, to je jeden z "bocnych " ucinkov vitaminov E, kde zlepsuju pri pravidelnom pouziti cirkulaciu(vyse 20 tisic studii to potvrdzuje).
Ale vsetky cokoladovne a potravinarske kombinaty ti potvrdia, ze najlepsi a uplne bezpecny rozpustac(emulzifikator) tukov a tukovobielkovinnych latok je lecitin.
Som zvedavy, pre co to zdravotny priemysel nechce pocut.
Ze by mali zaujem na coraz viac pacientov tj financne zaujmy vitazia nad zdravotnymi?
Asi je to tak, lebo ine vysvetlenie zialbohu nevidim.

martin82

Ak by som bol rypak, tak poviem ze aj aceton rozpusta polystyren:-).Otazka, ak beriem omega-3 a kys.listovu, mam brat aj lecitin, nie su ucinky tychto vsetkych podobne, hlavne O-3 a lecitinu?

Ivka 1

RNG dakujem za radu, urcite to vyskusam a napisem. Nie je mi vsak jasne, preco jedny Q3 to rozpustili a druhe len velmi pomaly.

RNG

myslim, ze pod tym Q-3 myslite omega 3 oleje. Nuz co sa tyka toho experimentu s polystyrenom(depolymerizacia="rozpustenie) , neviem co to ma spolocne s cistenim ciev v ludskom tele. Tam su predsa usadeniny stvrdnute tuky, tukovobielkovinne zluceniny(cholesteroly) a mineralove usadeniny.
Pokus by teda mal byt robeny na tieto latky a skvapalnit ich, nie polystyren..
Podobne pokusy su sice velmi efektne, ale nevyjadruju realitu, zialbohu. Je to len dobry firemny trik, zialbohu.
Zopakujte si podobny pokus so stvrdnutym tukom(napr margarin) a lecitinom a uvidite, ze lecitin je schopny emulzifikovat aj tvrde tuky a cholesteroly.
To iste plati na rozne lipazy(enzymi na tuky)

Ivka 1

Evina mojmu ockovi velmi pomohli
Q3 pri zanasani cievok v oku.Na jedno oko skoro oslepol ale dalo sa to do poriadku.
Prajem prijemny den.

evinah

Ivka,ten pokus poznám,videla som ho na jednom podujatí v BA,tiež som tomu nechcela veriť,pokiaľ som sa nepresvedčila,Omegou som si takto dala do poriadku cholesterol do normálu.

Ivka 1

Este Ti chcem napisat o pokuse,ktory sme robili doma. Mali sme dva druhy
Q3 od roznych firiem.
Do dvoch sklenenych poharov s vodou sme rozmrvili polystyren. Do prveho sme rozlomili 2 ks Q3 z firmy č.1 a do druheho tiez 2 ks z firmy č.2. Po pol hodine sa s polystyrenom v prvom pohari
nedialo vobec nic , kym v druhom pohari
sa polystyren uplne rozpustil a ostala
iba tekutina. To iste sa deje aj s nanosmi na cievach. Takze nie su Q3 ako Q3. Dolezita je kvalita a nie cena.

Ivka 1

Omegy 3 pomahaju aj pri vysokom tlaku,rozpustaju usadeniny na cievach.
Dokazu spriechodnit cievu na 75 % a tym,ze sa zlepsi prietok krvi cievami,
znizi sa aj tlak.
Evina je to bohuzial tak.Niektori ludia maju mozno zle skusenosti a niektori zase uz z principu neveria,ze im chce niekto pomoct len informaciou, co by im
mohlo pomoct. Najlepsia skusenost je vlastna alebo nasich blizkych ci znamych. Pomahajme tym,ktori naozaj pomoct chcu. S informaciou nech si kazdy nalozi po svojom.