Alkohol....a pocit,že zomriem....

Príspevok v téme: Alkohol....a pocit,že zomriem....
still_alive

Dobrý deň,som chalan a mám 17 rokov.Prednedávnom som bol s kamarátmi na chate.Kúpil som si Vodku 40% a dal som si sľub,že ju celú nevypijem.Najprv som pil pomaly,pohoda bolo mi fajn...zrazu som si všimol,že som už vypil viac ako polovicu fľašky,ale na sľub som zabudol,pretože som už bol totálne opitý a tak som ju dorazil celú.Bol som normálne opitý a zrazu to na mňa prišlo,ziapal som,mal som nervy a keď ma to prešlo tak som padol na zem ako vrece a mal som taký hnusný pocit úzkosti,necítil som,že mi bolo zle,iba som reval ako keby mi zdochol pes,takto som ležal na zemi asi polhodinu,potom som mal pocit,že sa dusím,že neviem dýchať,tak som roztrhal gorálky,ktoré som mal na krku a nevládal som sa ani postaviť,pribehol môj kamarát a odtiahol ma dovnútra na matrac,v momente som zaspal,ani som sa pred spánkom nevyvracal.Ráno som sa zobudil,necítil som nič,iba ako keby som bol strašne ťažký.Ležal som aspoň dve hodiny na posteli a chcel som vstať,ale nezmohol som sa nato.Keď som už konečne vstal,tak som sa cítil strašne zle,bol som hrozne ťažký,ťažko sa mi dýchalo,zalievalo ma teplo a potom zima,nevládal som chodiť a tak som si ľahol do trávy a vyvracal som niečo červené (asi zvyšky gulášu).Mal som pocit,že ja sa už domov nevrátim,chcel som si sám zavolať sanítku,bál som sa,že zamdliem a kamaráti to brali zo srandy,že som iba rozbitý poriadne.Už som iba ležal a dychčal som ako pes a kamarát ma oblial dažďovou vodou z vane,ktorá bola vonku.Trochu sa mi uľavilo,vládal som sa postaviť na svoje nohy.Po takej pol hodine som sám prešiel na autobusovú zastávku,mal som pocit závratu,bolesť brucha,hlavy,výčitky svedomia,všetko v jednom a ten pocit,že asi zamdliem a zadusím sa,že prestanem dýchať a nikto mi nepomôže..proste že zomriem.Ani neviem ako som prišiel domov na autobuse.Doma som padol na gauč a bolo to ešte horšie,už som fakt nevládal ani s dychom,mama mi chcela zavolať sanítku,ale ja som len hovoril,že mi je len trochu zle.Bol som celý zelený a asi 7 hodín som grcal a potom už len také žlté som vracal asi 5 krát.Dala mi čierne uhlie,vygrcal som ho...nakoniec mi uvarila taký čaj na upokojenie žalúdka,ten som už nevyvracal...pomohol mi ten čaj.Aj keď to bolo 3,56 promile alkoholu,mohol som mať niečo ako otravu z alkoholu?Sú tieto príznaky normálne?

chobotnica

Príznaky boli úplne v poriadku, ale Ty nie si v poriadku. Tvoje IQ je ako lepiaca páska. Pochopím, keď chce človek vedieť ako je to opiť sa, ale naschvál "vydrúľať" celú fľašu, to je akoby si chcel vyskúšať popálenie ohňom skokom do pece, namiesto nad plameňom sviečky. Máš nejaký komplex? Choď za psychlogičkou. Fakt.