Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ukrutna bolest :(

adula 241

ahojky.Presne tento problém mám aj ja.Bola som aj na soso,robili mi krvné vyšetrenie a napokon nič nezistili.Vraj to môže byť aj s chrbtice.No bolí ma to dalej

anjelik155

no keď sa tak strašne bojíš,zober si so sebou nejakú kamarátku,alebo niekoho blízkeho a uvidíš,že ten strach z teba odpadne,keď budeš vedieť,že je niekto s tebou

jaja

zlcnik...pecienky....necakaj...ved ked ta zub boli tiez nakoniec vyhladas zubara...a potom je bolest horsia..tak cim skor tak lepsie...neni si prvy ani posledny.....

Soraja

pre Boha, ved chod k lekarovi, nespravaj sa ako male decko, mas problem, tak ho ries!!! ide o tvoje zdravie a nie o krabicku zapaliek. Uz si davno mala byt v ordinacii, nehazarduj so svojim zdravim, lebo nakoniec ked nepojdes, moze to mat nasledky a potom si budes nadavat. Skor ci neskor sa k lekarovi aj tak dostanes, tak radsej skorej ako ked bude uz neskoro. Si takmer dospela, tak sa tak aj spravaj.

kamil

Ja sa priklanam ku optimistovemu nazoru,moze to byt zlcnik alebo pecen,hovorila si ze je ti na zvracanie.Ako naber rozum,a chod ku doktorovi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ukrutna bolest :( - Fórum - ZDRAVIE.sk