Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

ahojte ludkovia, zacina mi byt lepsie, mam pocit ze to ide hore, zacala som aj cvicit...tak mi to pomohlo, mam lepisu naladu a na vsetko sa divam z lepsej stranky, urcite mi pomahaju aj ad, ale ostatne je na mne, a nemienim len tak hliviet, pohyb je pre cloveka vemi dolezity, treba zit aktivne sportovat

apeiron

Len si prosim uvedom, aky je clovek v depresii citlivy... Rozhodni sa slobodne, ale ak si povies, ze ides do toho tak ho prosim neodkopni.... Depresivny ludia beru vsetko inak mozno aj preto,, ze vidia vyznam tam, kde ini nie.....
Drzim palce.. Kazdy predsa potrebuje asku nie???

mamca

Depka,prajem veľa šťastia na tvojej ceste,je tvoja a jedinečná,všetko je tu pre teba,netreba sa báť..V každom okamihu je niekto,niečo, čo potrebuješ,aby si mohla kráčať. Držím palce!

lencok1

ozaj depka inak podla mna vobec nie si tehotna, ale maju to na pricine tie Ad, mnohi ludia z nich aj vracaju a maju rozne ine tazkosti...aj ked ich uz dva dni nejes moze to byt tym, aj celkovou unavou a vycerpanostou!!!

lencok1

tak ti drzim palvceky, inak ja som mala skoro tri tyzdne neziaduce ucinky, teraz je to uz ok...vsetky AD maju na zaciatku taketo ucinky...ak by si nahodou mala problemy a depka by sa vracala vyskusaj este ine, ale zo srdca ti prajem aby si ani skusat nemusela:)

depka

ahojky lencok, nie nejdem, kašlem na to, už ma nebaví brať rôzne lieky a skúšať čo mi sadne a čo nie...Tie prvé mi ani trošku nepomáhali a od týchto mi je zle. Včera som bola v nemocnici a nebola tam a dnes sa mi už nechcelo...Takže zrejme sa tam už neukážem. A ešte horšie je to že môj priateľ (s ktorým sme sa mimochodom udobrili a vypadá to ako by to bolo len kôli sexu) stále hovorí že či nie som tehotná...Lebo už dva dni ich nejem a stále mi je zle...No tak už aj z toho mám strach...joj

nemam prezyvku

Ak dáky človek má také silné depresie ktoré vznikli počas života si myslím, že existuje aj človek, ktorý by ich z tých depresií aj dostal :) čiže áno :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou??? - Fórum - ZDRAVIE.sk