Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

robino

pocuj spleen ja mam taky isty problem prestava ma ma bavit nieco robit a byt s niecoho stastny ale milujem ju a to ma s nou drzi neviem cim to je ale ma nieco v sebe cim ma bude vzdy k sebe pritahovat.tak mi dakto skuste nejaku alternativu vymysliet.

mamca

Všetko,čo prijmeme s láskou,nás obohatí...Všetko,čo je s láskou povedané,je krásne...Precíti a pochopí ten,kto sám srdcom dokáže čítať...Vďaka,že ste takými čitateľmi.

veronika

k teme: zacali by ste chodit s niekym kto ma silnu depresiu?....ja osobne so minule leto sa zacala liecit z jednej poruchy zmiesanej s depresiou..a verim, ze keby niet mojho zamilovania sa a opatovania mojich citov,tj. nenajdem si priatela, tak asi sa ani nevyliecim..chcem tym povedat, ze velmi ucinnym liekom je velmi blizka osoba, ktora vas zahrna laskou a je vam oporou...vtedy nemyslite na zle veci a ste stastni:) takze vela stastian vsetkym, aby vas co najskor nasli alebo objavili ti najlepsi ludia a vase srdcia a duse opat boli zaplnene laskou a pokojom...a dali zbohom depresii....a ak uz nie uplne zbohom, tak aspon nech mate opat chut sa smiat a mat zmysel pre koho zit a ochutnavat zivot plnohodnotnymi duskami naplno :)

shakt

Najlepsie povolanie na svete,ktore ako jedine ta ucini najbohatsim a toto bohatstvo ti nikdy nikto nevezme. Ja osobne dakujem za tvoje citaty, odpisane, vylepene :-)

mamca

Ako ktoré,je to mix z hlavy,ktorý vznikol čítaním kníh,skúsenosťami a HLAVNE vnímaním dobra v ľuďoch.A áno,už 13 rokov mám úžasné povolanie- mamča.

veronika

ahoj mamca, odkial beries tieto citaty?z vlastnej hlavky alebo nejaka mudra knizka, hmm? :)celkom ma to zaujima :)btw, si uz mamca??:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou??? - Fórum - ZDRAVIE.sk