poradte

Príspevok v téme: poradte
smoulinka

S priatelom sme spolu uz pat a pol roka, neviem ale akosi sa to teraz zacalo kazit. Obaja navstevujeme jednu liecitelku, ktora okrem ineho vie predpovedat buducnost. Povedala mi, ze sa rozideme, pretoze budem len pri nom trpiet. On je strasne zlaty, mily, ale niekedy ma svoje muky a zacne rozpravat veci, ktore mi lezu poriadne na nervy. Napriklad aby som uz viac nepribrala - lebo sa mi podarilo schudnut atd. Inak teraz mame take obdobie, ze je to v pohode ale obavam sa buducnosti. Po prvy krat za pat rokov mam rozpacity pocit a strach z buducnosti. Velmi mi v zivote pomohol, stal pri mne pri tom najtazsom a prezili sme to dobre i zle. Stale bol pri mne a nechcem sa len tak nan ho vykaslat, kedze mi tolko pomohol. Planujeme svatbu, ale az o dva roky. A vie, ze ja tu svadbu chcem celym srdcom i telom. Poradte mi prosim, nechem byt totiz ovplyvnena len tou pani. A myslite , ze sa da verit i tomu ze Ryba s Blizencom sa k sebe nehodia?

RNG

Bakterie su takreceno cast nasho tela. Mame ich stovky miliard, nastastie vacsina je uzitocna alebo aspon neskodna. Najviac druhov je prave v ustach, najvacsi pocet je v hrubom creve.
Len patogenne -skodlive bakterie treba znicit a to len vtedy, ked su premnozene a telo potrebuje pomoc.

andie

heh, mno vietor. G+ bakterie sa zaraduju medzi bakterie. tie sa na zaklade farbenia podla grama delia na grampozitive a gramnegativne. bakterie su beznou sucastou fluory v tvojej puse. takze zavisi to od toho, ci su patogenne. sposobuju napriklad obycajny zapal hrdla..

andie

nikdy, ale nikdy by som si nedala predpovedat buducnost.. a zvlast nie o vztahu. zacne ta to ovplyvnovat a aj ked tomu spociatku neveris, pride jednO z beznych skripnuti dna, ktoremu si predtym nedavala ziadnu vahu a zrazu zacnes pochybovat, lebo co ak..NEVER TOMU A HLAVNE UZ NIC PODOBNE NEUROB