mam sa vratit?:((

meili

Kelis, ak v tom bol alkohol, o to viac. Neviem, ci si zvykne vypit castejsie, no to uz je varovny signal. Ak mu napriek vsetkemu odpustis, aspon ho podus dlhsie. Nie tak, ze ti to len pred par dnami povedal a ty z cirej lasky k nemu mu hned blahosklonne odpustis, lebo tak nadobudne dojem, ze je pre teba zrejme nepostradatelny a prestane si to vazit. Nech kludne prejdu aj tyzdne, mozno mesiace, ale ak o teba naozaj stoji, bude sa snazit ta ziskat spat a len cas preveri, ci to mysli naozaj vazne. Ty rozhodne nic nepodnikaj a pockaj ako sa zachova on.

elablue

Kelis alkohol je najcastejsia vyhovorka a najblbsia lebo opit sa moze kedykolvek a teraz sa mas triast ze ci ta znova nepodvedie?Uz nikdy mu nebudes moct verit a stale ta bude zozierat pocit ze co ked ta znova podvadza?Lebo vies, jak roky plynu tak krasa pominie a potom sa on poobzera za nejakou mladou pipkou ked teraz nemal problem.

kelis

ved to...take pekne leto to bolo...tiez by som an to stale myslela...keby som bola nahodou prec..nemozem spavat..asi pojdem k vestici:)

elablue

Ja s tym sice skusenosti nemam ale vravi sa ze kto podvedie raz tak to urobi aj druhykrat a ono to bohuzial v praktickom zivote vacsinou takto funguje.Ja by som takemu partnerovi uz nevedela verit a citila by som sa divne pri predstave ze bol s inou.No takze ja by som sa k nemu nevracala ale je to len na tebe.Pre mna osobne nema neveru vo vztahu co hladat.Spoliehat sa na nejake sluby je naivne,uz by som stale musela rozmyslat ci to nespraci znova alebo ci to uz nerobi.

kelis

meili ved to...vyhovara s ana alkohol...ja neviem ako dalej:(na jednej strane chcem na druhej strane uz nemozem...strasna situacia..:((

meili

No mas to tazke, no ja myslim, ze ked podviedol raz, tak sa moze kludne posmyknut aj druhykrat. A kedze podla mna je dovera vo vztahu na prvom mieste, ja uz by som mu za tychto okolnosti viac asi neverila. Aj ked by sa ospravedlnoval a uistoval, ze uz to nespravi. Proste ja uz by som ho nemohla brat ako predtym...