Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odber krvi inym sposobom

jaeny

ahoj pata.k,myslím,že každý si múže vybrať odkial si dá zobrať krv,ja vždy na tom stojím,že iba z chrbta ruky,ved ruka je moja,či nie?

zita555

ste zlati,ze ste sa takto otvorili,moja 14 rocna dcera sa to musi precitat, snad to zvladne a nebude pri odbere hystericka.Urcite dam vediet ako to dopadlo,..

Summer_

Ja som sa vzdy aj ako male dietatko pozerala na to ako mi beru krv a vobec mi to nevadilo :) ja som tam chodila rada :D A zostalo mi to aj do dnes... :)
Ale k veci... skuste myslet na to ze to trva len par sekund a je po tom... nic strasne... je na svete 1000 horsich veci...
A okrem toho ved odber vobec neboli ide len o ten zly pocit ktory mate ked tam idete ako ked napr. vidite ihlu alebo celkovo to lekarske prostredie... ale inak je to len obycajna hlupost tak hlavu hore ved dokazeme zvladat horsie veci ako je odber :)

pata.k

a mna by este velmi zaujimalo, ze ci normalne ako pridem na ten odber, mozem poprosit, aby mi krv zobrali z chrbta ruky?? este som to nevyskusala, ale predstava mi nerobi zle a myslim, ze to by som zniesla.. je mozne o to, aby mi to urobila z chrbta ruky, aj ked nemaju na to nejaky dovod a ja o to poprosim? este raz velmi pekne dakujem!

jaeny

ahojte,mne robia odbery iba z chrbta ruky a vôbec to nebolí,viac ma to bolelo z laktovej jamky a mala som modrinu ako hrom,dokonca až výron lakta

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odber krvi inym sposobom - Fórum - ZDRAVIE.sk