Priatelka je steklava az moc :(

MONI103

no aj ja som strasne šteklivá ale naviac na brusku tam ked sa ma len niekto nechtiac dotkne ma to strasne štekli .. a aj na krku to sa vydrzat neda:(

ewcucu

aj ja soom strasne stekliva..niekdey nevim vydrzat ani jeden dotyk a niekey to zase zboznujem...asi fakt zalei od toho na co myslis...ale s tym ovladanim sa je to tazke :P

D_nika

ja som raz mala pri priatelovi brutalne stekliacu naladu, ze som sa stale smiala, ale on to zacal potom vsetko robit tak vasnivo, ze som sa smiat uz viac nemohla... xi

venuša

Ja som tiež hrozne šteklivá, hlavne keď sa nesústredím. Keď sa snažím nesmiať sa a zatvorim si oči,myslím na to, že aj tak to vydržím, šteklivosť prejde do vzrušenia. Tak som prežila aj svoj prvý orgazmus:)

heh

no naozaj sa musi sustredit na nieco ine....ja som tiez dost stekliva...ale proste ked velmi chcem tak to viem ovladat...len musi zistit ako nato ale urcite sa to da :) tebe prajem pevne nervy a vela trpezlivosti :)

bibinka

ona sa musi sustredit na nieco ine najprv.. nesmie proste vediet ze ju bozkava na brusku skus ju poriadne rozpalit a potom jej to bude jedno