Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: strach z tehotenstvaa!!

kajka

ahojte no u mna je to podobne tiez neviem co si mam o tom mysliet.styk som mala v sobotu 15.3. no a v pondelok ma palila uz zaha,bolest v prsiach,vajecniky tie ma boleli uz od soboty no a prisli kramy 25.3 a dost silne ale trvali do stredy cize jeden den potom bolo len spinenie.teraz ma boli brusko mam ho take tvrde a mam akoby taku hrcu v hrdle sa mi nehce ani jest..neviem ci to moze byt nieco take?dufam ze nie som v tom kto sa stretol s niecim takymto? priatel vravi ze na 120 % nic nemoze ale ja ked mam nejaky priznak tak o mam robit ?

hjkl

baby presne toto som zazila aj ja po prvom sexe. tiez mam 16. menzes mi meskal par dni a ked som sa stresovala bolo to este horsie. dopadlo to tak ze som si kupila test(vysiel negativne) a potom som navstivila gynekologa. vsetko bolo v poriadku a predpisal mi aj tabletky :)) odvtedy som kludna a nicoho sa nebojim ani ked sa priatel do mna spravi bez kondomu :)

jsjajajajdfijoôs

noo presne taky problem mam aj ja.. bojim sa tehétenstva..ale ak sa strsuje myslim si ze kramy meskaju este viac....

...sisi...

no to na tvojom mieste sa vobec nebojim,kramy ti mozu meskat a ked ste pouzili kondom,ze sa do teba nespravil,tak sa fakt nemas coho bat,mozes mi poradit ty na moju otazku? jae pri otazkach...prosim

janetinka

ahoj ahoj. Poradim ti len tolko kup si tehotensky test a uvidis.nepanikaruj zbytocne, tyzden sa ti mozu oneskorit ale ak si si neni naozaj ista kup si ten test.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z tehotenstvaa!! - Fórum - ZDRAVIE.sk