problém s erekciou

Príspevok v téme: problém s erekciou
andrea_777

Ahojte. Potrebujem poradiť. Mám nového priateľa a dostali sme sa k prvej spoločnej noci. Je mi s ním úžasne a tak som sa tešila, že náš prvý sex bude tiež super. Mali sme dlhú predohru, vínko, hudba, pohodička... No potom mu zrazu zmäkkol... resp. mu počas celého času chvíľu stál a po chvíľke zrazu úplne padol...Maznali sme sa asi 5 hodín, všemožne som sa snažila ho udržať hore, ale nešlo to... Žiadny sex nebol... Mám 24 a on 26. Ja som sa s ničím takým v mojich predchádzajúcich vzťahoch nestretla. On mal tiež niekoľko vzťahov, no prišlo mi netaktné pýtať sa ho, či sa mu to bežne stávalo, alebo to bolo teraz len kvôli miernemu napäatiu a prílišnému očakávaniu...
Každopádne mi je s ním super a bola by som nerada, keby náš vzťah padol na jeho erekcií...
Potrebovala by som preto vedieť váš názor, či myslíte, že to bolo len teraz, alebo či môže mať nejakú disfunikciu alebo ako sa mám k tomu vlastne stavať. On bol z toho trochu smutný, ale ja som mu dala najavo, že sa nič nedeje... Ale nie je mi to celkom jedno... Sex je dôležitá súčasť vzťahu a preto by som chcela, aby to fungovalo... Sú prípadne nejaké triky, ktoré chlapa zaručene nažhavia???

andrea_777

Dúfam, že to bude fajn. Nie sme spolu veľmi často, ale bud. víkend máme niečo naplánované, tak snáď už to bude lepšie... Nechcela som s ním o tom veľmi hovoriť, lebo viem, že muži sú na to citliví a tak som ho vtedy len tak pritúlila a dala mu tým najavo, že sa nehnevám alebo tak. Ale dúfam, že to nemá nejakú vadu... Dosť ťažko sa rozpráva o týchto veciach, lebo čím viac sa o tom diskutuje, tým väčší blok si muž v hlave vytvára

tonooo

ak sa to stalo raz tak je to v pohode ale ak sa to bude opakovat tak urcite pomoze sexuolog, dnes je to fakt bezna vec a ma tento problem mnoho muzov. Neni to nic hrozne urcite bude fajn

meili

Ja myslim ze je to tym, ze ste na zaciatku. Mozno ma velke stresy z toho, ze ta nechce sklamat a aj on chce aby to bolo dokonale. S mojim priatelom sme mali na zaciatku ten isty problem, ale cim viac sme sa poznali a doverovali si, tym to bolo lepsie a lepsie. Takze rozhodne nehadz flintu do zita, to sa spravi.