Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obocie

miška 169

Ludia :/ ja som si trhala obocie a trosku som si ho viac vytrhla..za kolko by mi malo dorast? je to iba kusok ale aj tak to vyzera nie velmi pekne

smajliQa

ja pouzivam tu vysuvaciu, takze nemusim nic struhat, no je pravda ze si musim davat pozor, lebo ked sa rozmaze, clovek vyzera ako apac :D

bibi123

no ja som par rokov pouzivala tiez miss sporty lebo ta bola velmi vyrazna, ale rozmazavala sa a bola velmi makka, cize ju trebalo stale struhat, lebo inak nerobila pekne linie. asi posledne 3 roky pouzivam tekutu linku od Loreal(kamoska mi ju nosi z UK na kila:D, lebo som ju nevidela na Slovensku predavat) a s nou sa mi robia najlepsie linky a nerozmazavaju sa. Ty si neuvazovala na prechod na tekutu linku?

smajliQa

hej hej, uplne viem co myslis, ja tak podobne, len este to potiahnem viac dozadu... takze si rozumieme :D

aku ceruzku pouzivas??? ja miss sporty, a obcas sa stane ze sa rozmaze,,,, no ale lepsia uz je jedine gosh?

kajkamajka

musis pekne vytrhat a mne velmi pomohla farba na obocie a potom som ho mala pekne take syte. skus pozriet na nikashop.sk pod trsy mihlanice tam som si kupila ja farbu na obocie - je dobra. maju aj hnedy aj cierny odtien.

denkaaa

pre smajliqa: ak máš záujem o iné vzory (nie také 3 obyčajné prúžky) napríklad zebra had korytnačka instantných tieňov na oči tak sa mi ozvi

smajliQa

bibi

kleopatrovsku linku??
to si len tak ty nazvala, ci naozaj sa tak vola nejaky vzor?
lebo ja si malujem oci vyrazne, davam si teda ciernu linku, aj so spodu aj na vrchu, a pretiahnem to az za koniec oka, vies ako myslim,, kedze som ostrihana na kleopatru, tak sa tak snazim aj malovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obocie - Fórum - ZDRAVIE.sk