Obocie

bibi123

smajli-skus si pokukat videa na youtube, niektore kocky su tam velmi sikovne a presne vysvetluju postup, ako sa krasne namalovat... pod ocne tiene sa oplati davat podkladova baza, ja som to v minulosti podcenovala a fakt sa ocne tiene roztopili, rozmazali, po jej pouziti uz nie. ja najviac preferujem kleopatrovsku linku, ta vydrzi najlepsie:O)))

smajliQa

jeeeej dakujem....
no hej, na obrazku to vzdy vyzera fajnovo, ale kto vie ako je to naozaj.
cez vikend idem na oslavu, chcela by som sa namalovat nejako fakt ze krasne,, no ale ma byt tropicke teplo, tak uz teraz vidim jak sa budem topit v makeupe :D

bibi123

smajli su to instantne ocne tiene, nasla som Ti link www.ocnetiene.sk
podla mne to nie je az tak skvele, lebo nemusis sa trafit, potom si zle nalicena a na specialnu prilezitost si doplatis 3eura a mas to od profesionalky

smajliQa

ahojte.. ja trosku odbocim, nebudem hovorit o oboci, ale spytam sa na viecka..
nejaka americka firma vymyslela nalepky na viecka, a ked sa to nalepi, vyzera to ako namalovane oci od profesionala.. neviete niekto o co ide?

BBella

dost ma zaujalo renew eyebrow revitalizer, hladala som to na nete ale vobec to neviem najst:( vie niekto kde sa to da kupit objednat,??a kolko to stoji??ma s tym niekto skusenosti?

monka

Aj ja som mala problem s obocim,mojej kamoske sa mi ho podarilo vytrhat skoro cele a cakala som 7 rokov,kym vyzeralo aspon ako tak.A teraz ked je uz celkom v pohode som sa tiez dozvedela o niecom co pomaha na rast obocia.Vola sa to renew eyebrow revitalizer ale myslim,ze sa da objednat len na nete.Skus si to dat do googla.Aj ja nad nim stale rozmyslam.Drzim palce.

smutna

dik za rady ale ja mam problem v tom ze to obocie mi proste neraste uz.mam ho riedke od malicka a moc blede.pri koreni nosa hop mam dokonca riedsie ako na konci tak co teraz?:-)

poliewoocka

zaklad je v dobrom vytrhani.Nechaj si ho vyrast a potom zajdi do specializovaneho kozmetickeho strediska.
Pozri sa do zrkadla.Obocie by malo zacinat asi tak...priloz si pravitko zboku k nosu,aby bolo rovno.Tam sa ma zacinat obocie v tej rovine.A koniec?Nemalo by presahovat myslenu ciaru nosna dierka,koniec oka...Hadam chapes:)