Obocie

Filaga

ja mam kopec obocia :-) a stale a stale rastie....ale mat obocie ako JLO tak to si daj ako predvsazatie na novy rok, pockas 2 roky pokym narastie, ale celu dobu musis mat do vysnivane namalovane, takze neumyvat sa (!!) a po 2 rokoch mozes trhat, ale to si daj radsej nejake drievko do ust.

smutna

kto mi poradi?mam velmi riedke obocie a uplne blede,ze ho neni ani vidno.k mojim tmavym vlasom to vizera otrasne.kazdy den si ho preto malujem aby vizeralo ze dake mam.ako docielim toho,aby som mala aspon huste obocie,napustit to neni problem.

sedmikraska

Nechaj si ho zarast a potom si na nho nakresli tvar aky sa ti paci a vsetky chlpky, ktore budu mimo kresby vytrhaj

meili

Vytrhavaj radsej menej ako viac, lebo take tie ostre linie obocia ako duhy uz pomaly ale isto vysli z mody a opat je doraz skor na prirodzenost. Vytrhavaj len chlpky pod obocim, nikdy nie nad. Ak mas problem docielit pinzetou pozadovany tvar, tak si najprv skus obocie vytvarovat ceruzkou, ake by si chcela a vytrhas len to, co precnieva. Neviem u akej kozmeticky si bola, no tie by mali byt na toto odbornicky. Tak bud skus inu, alebo doma sama poexperimentuj. Ale opatrne, kedze obocie dodava vyraz celej tvari.