melir

xixa

tinka*
takto ti poviem, do ruk odbornika ani moc nie...oni vobec nevedia poradit, stale mi len blond radia a potom ze to nechce nejako chytit..tak asi takto to je

tinka *

ahoj ja som mala biely melír v tamavo hnedých vlasoch, bolo to super, podľa mňa sa to hodí aj do tmavých vlasov, ale musí byť pekný, žiadny žltý ani ryšavý.Ja som už teraz blond, postupom som to docielila, teda nie ja, ale moja kaderníčka. Neboj zver sa do rúk odborníka a bude všetko super.

xixa

sunnysweetie
ja zase nechcem az prefarbit bo to hned vyrastie a potom vies ako je to ked sa tmavovlase davaju prefarbit na blond xixi..potom len donekonecna farbit? uz si mala farbene vlasy alebo nejake ine upravy?

xixa

meili
som mala uz nejaky ten melir ze blond ale chytilo to nieco medzi svetlo hnedou a blond...skoro do rysava bo mam take tmave vlasy
tak teraz chcem nejaky iny a nechcem uz ma take ako predtym preto sa pytam ci mate nejake dobre odporucania..

sunnysweetie

ahoj xixa..aj ja rozmyslam nieco urobit s vlasmi..mam hnede vlasy..chcela som ich dat prefarbit na blond :)))

meili

Na tvojich vlasoch by podla mna pekne vyzeral nejaky preliv v inej hnedej. Vyzeralo by to zaroven prirodzene a obzvlastnilo by ta to. Nedavala by som prilis svetly melir.