Prievan v uchu

jokasta

boli jedno aj druhe ucho...a prechadza mi to pod usi do zaciatku sanky...dost neprijemne....co mam robit..pomoze vata do usi?dakujem

lubo supol

dakujem vam za uzitocne radi bo som vcera dostal prievan do ucha a nemal som pri sebe usne kvapki a strasne ma bolilo ucho aj zuby som do rana do 4 nespal a potom ma napadlo sa pozret na internet na nejake rady ako na to a klikol som na tuto stranku a podarilo sa este raz dakujem za radu

seesa

skus recept starej mamy : na kusok vaty kvapni par kvapiek obycajneho stoloveho oleja, zasun do ucha a na to este kusok suchej vaty. Urob to na noc a rano si fit.

perlaxyz

U nás je osvedčený liek na bolesť zubov a uší cesnak do ucha - hlavne na noc. Zabaliť kúsok do vatičky, strčiť do ucha. Ono to trochu začne páliť, ale výsledok po niekoľkonásobnej výmene kladný.

renča

Najlepšia pomoc pri prievane ucha je ak si najdete obyčajne noviny nie farebne(obyčajne),spravite si s toho taky kornut - lepšie s 2-3 papierov to urobit. Spičku kornuta si vložit do ucha a a na vrchu zapalit.Po chvili horania je počut ako prievan vyletel von.Sama tuto metodu použivam a nie je to nebespečne.