Chcem schudnut

sara 5

ahojte mam 15 rokov a 158 cm a 59 kg ked sa na mna pozriete nieosm tlsta nechapem rpeco amam tak vela kg ale prosim poradte miako mam shcudnut chchem dat na 40 a nehovrte mi pls ze nemam dat prosim poradte ako ? :(

matinqa

ahoj gulocka.viem si ta predstavit ako musis vizerat. stahovanim bruska nic neviriesis. prihlas sa v skole alebo niekde na nejaki sport co ta bude bavit alebo si raz tizdenne vijdi do fitneska popripade si urob kazdy den kolecko okolo tvojej ulice a uvidis ze visledok bude hned lepsi a chlapci budu za tebou chodit ako mysi.a este jedna rada : ked zacnes chudnut tak nejedz sladkosti a kolaciky a take dobrotinky ale namiesto cokoladky si daj napriklad jedno jablcko alebo pomaranc popripade nejaku zeleninu a este nepi ziedne presladene napoje ale pi mineralne vody a a ked xces naprikalad caj tak bez cukru a podobne. tak ja ti drzim palceky a verim ze to zvladnes.ahoj:-D

faast

ahoj gulocka:-D kedze mas 14 rokov tak pomaly sa ti bude formovat postava tym ze driek ti zostihlie a narastu boky...takze na tvojom mieste by som sa snazila jest zdravo a pravidelne sa pohybovat a je jedno aky sport hlavne ze ta to bude dlho bavit;-)....P.S.:a neznamena to ze zdravo jest je jest iba zeleninu...dopriaj si vsetko na co mas chut len v malom mnozstve a v pravidelnych intervaloch...no samozrejme treba odmedzit sladke;-)mozes jest len v malom mnozstve...zatial pa

mtt

Ja mam 15 rokov, mam vysku 182 cm a 78 kg, a tiez by som chcel schudnut, ale problem je ze vela sportujem a vela jem, chcem rano a vecer cvicit ale neviem co je dobre na chudnutie a aky jedalnicek atak. Poradte