Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brúsenie tváre

Príspevok v téme: Brúsenie tváre
korinne

Mám pigmentové fľaky a rôzne fliačky a škvrnky na tvári a kožná mi odporučila brúsenie tváre.Pýtala sa ma, či netrpím na epilepsiu, schyzofréniu,a vymenovala ešte všelijaké iné choroby, a nechápem ako tieto s takýmto zákrokom súvisia.Komu z vás to robili a ako to vlasne prebieha? Je to nejaký roztok alebo sa to robí prístrojom ako šmirgeľ?Vôbec si to neviem prestaviť a tak stále odďaľujem termín objednania sa....tak ako sa to teda robí?

anikam

co poznam zeny, co na tom boli, tak sa im tie flaky spravili znovu, len co vysli na slniecko a to mali najvyssi ochranny faktor. takze zbytocne vyhodene peniaze.

ajjaja

Tie jemnejšie metódy sú mikrodermabrázia alebo chem. peeling. Ale je aj dermabrázia a to je dosť brutálny zákrok. Minule to dávali v telke. Robili to nejakým prístrojom. Po tom zákroku dotyčnej úplne zbrúsili celú tvár, bola úplne červená, krvavá. Musela byť normálne na PN už neviem koľko, kým sa jej vytvorila nová pokožka.
Tak si najprv zisti, na aký zákrok ťa vlastne posiela. Mňa na toto úplné zbrusovanie posielali v ústave lek. kozmetiky, ale som to odmietla. Teraz chcem skúsiť mikrodermabráziu. Nemáte s tým niekto skúsenosti?

malinka

jaj zabudla som-ci to je bolestive neviem, ako pre koho, ale urcite to pali alebo svrbi, kedze po zakroku su zvycajne osetrene oblasti scervenale(intenzita v zavislosti od senzitivnosti pokozky, pripadne nejaky ten opuch)

malinka

to nebude len taka vodicka, moze to nejako zreagovat napriklad s liekmi na schizofreniu, epilepsiu atd., vsetko so vsetkym suvisi, a nejde o to, ako to spravi, ale aky bude vysledok-v tomto pripade ti odstrani viac koznych buniek ako napr. obycajny peeling;

dobry lekar sa na to vsetko musi pytat, lebo prave z banalit vznikaju problemy

v kazdom pripade chod na uvedene stranky a tam sa povypytuj, okrem toho by ti lekarka vykonavajuca zakrok mala popisat co s tebou bude robit

korinne

je to bolestivé?...nechápem prečo teda menovala toľko všelijakých chorôb, keď ide len o "vodičku",alebo ovocné kyseliny....

malinka

:D urcite to nerobia nicim co sa podoba smirglu :D to si ma pobavila...je to chemicky peeling alebo dermabrazia, mozu ti to aj zbrusit laserom, ovocne kyseliny...
skus Google, ale mozes sa na to opytat Mudr.Rasochovej na www.stopakne.sk (v sekcii poradna)
alebo u Simaljakovej na www.akne.sk (tiez cast poradna)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brúsenie tváre - Fórum - ZDRAVIE.sk