Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing v nose - mám problém

Príspevok v téme: Piercing v nose - mám problém
tinka *

Ahojte baby prosím poraďte ak viete, mám piercing v nose, akože prepichovanie bolo v pohode aj hojenie.Ale minule sa mi tam urobila pri tej dierke taká bublinka ako keby naplnená nejakou tekutinou, nehnisá mi to ani nebolí, ale nechce mi to zmiznúť, nemáte s takýmto niečím skúsenosť? Asi budem nútená to vybrať, nechať zarásť a dať znovu prepichnúť.Díky

Nika790

Cawte mam piersing uz niekolko rokov v poslednej dobe sa mi okolo dierky vytvorila cierna koza a nicim ju nemozem dat dolu poradte.D☺

wuwu

Ahoj, mne sa to stale opakuje. Skúsim ísť do toho štúdia lenže ja mám taký problém že mne to nerobili ihlou ale normál pištolou..ono sa to vraj len dlhšie hojí a menej to bolí pri prepichovaní..ale to je teraz jedno. Ja mám piercing už 11 mesiacov a raz to zmyzne a potom to znova príde. Už fakt neviem čo s tým robiť :\'(

mimi.

prosim ta ver mi zmizne to alebo skoc s tym do studia kde to robia a tamti urcite poradia...kamoske na to dali nejaky krem...mne to zmizlo samo od seba...potrebuje to len cas...nic to nie je...mne sa to dost casto urobi...inakamoska to zasa mala na pupku...kamos na oboci...vsetkym to zmizlo....

tinka *

ahojte baby prosím vás poraďte čo s tým vôbec to nemizne, musela som si ten piercing vybrať,ale zostala mi tam taká tvrdá gulôčka a teraz neviem čo s tým. Prosím poraďte!!!!

mimi.

presne moj problem..prepich v pohode,hojenie v pohode a zrazu bublinka ja som tonechala tak a samo to mozno po yuzdni zislo....a potom sa o zopakovalo viackrat...takze zmizne to...teraz si dala aj kamoska ten isty problem....tiez to uz nema...neviem o co ide ale zmizne to

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing v nose - mám problém - Fórum - ZDRAVIE.sk