Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť na váhe nadobudnutej antidepresívami

sanyyy

ja tiez beriem antidepresiva aj lieky na ukludnenie a tiez som hrozne pribrala, ale bojim sa schudnut, ze sa mi vratia tie priznaky ktore som mala predtym vracanie nepokoj atd...bolo to hrozne, ale aj teraz vyzeram hrozne tucna len to ze trosku som na tom lepsie, tak aj ja si myslim ze radsej byt tucna a stastna ako chuda a chora.

GOMBÓC

SMUTNÁ MARLUš chod za svojím lekárom psychiatrom,a povedz že chceš lieky za každú cenu vymeniť,lebo sa z každej liečba anti dep.liekmy sa nepriberá a ked Ti tvrdia opak tak sa nenechaj odradiť mám vlastné skúsenosti,vela zdaru

SmutnáMarluš

Ja už beriem asi štvrté antidepresíva a mám 170cm a 88kg a už som z toho zúfala.psychiatrička mi povedala, že zo všetkých antidepresív sa priberá.ja som už zúfalá, prosím pomôžte mi niekto.ďakujem

Summer_

Ja som tiez brala antidepresiva a pribrala som okolo 14kg. Ale to zase neviem ci z nich alebo z toho, ze som zacala jest /predtym som totiz mala anorexiu a bulimiu/ teraz ich uz neberiem a schudla som zatial spat 6kg za 2a pol mesiaca a nic som pre to neurobila. Ale inak je pravda ze tie ad su super, ja som sa aj vdaka nim dostala z problemov, mala som totiz strasne depresie a skoncilo to pokusom o samovrazdu.. dnes na take ani nepomyslim, zivot si uzivam a viem ze je krasny :)

sunie

ja beriem AD uz par rokov /dlhodobo cipralex a wellbutrin, najnovsie velaxin/ a pribrala som odvtedy asi 15-20kg. ono sa to nezda za rok 2-3 kg ale casom sa to nazbiera. stravujem sa zdravo az dietne, ked sa da cvicim ale vaha ide stale hore, uz som z toho niekedy na nervy. lekarka povedala ze je to z AD ale vysadit ich nemozem.

delikat

mam 186cm 93kg 5 rokov uzivam zyprexu a pripral som cez 15 KG hned na zaciatku a potom pomali, znazim sa hybat aby som pripadne schudol alebo si aspon udrzal vahu behanim denne asi 10 minut, vysadil som kavu uplne NESCAFE inokedy som si dal aj 3 krat za den, bolo to hrozne, vazil som uz do 100 kg teraz 93 kg, skusal som brat aj SERDOLECT ale tento sposobuje potenciu tak som to vysadil

LaurinkaB

JA BERIEM ANTIDEPRESIVA A TIEZ STRASNE PRIBERAM :(( ZACALA SOM PRETO DNES S REDUCTILOM, KEDZE SOM PO KONIZACII NEMOZEM CVICIT, TAK ASPON TAKTO A ESTE PLANUJEM ZAKUPIT ZELENY JACMEN, SNAD BUDEM AKO PRUTIK COCHVILA

jolanka

Mila bublinka, antidepresiv je vele ale rozhodnut o zmene musi psychiater.Ak si prekonala stavy depresii alebo PP tak urcite vies ake tazke je s tym zit.Preto tych par kil navise je uplna banalita.

dážďovka

ak užívaš antidepresíva,z ktorých priberáš-schudneš len tak,že ich prestaneš užívať. Mala by si sa porozprávať s lekárom,ktorý ti ich predpisuje. Ak je dobrý lekár,tak ti lieky zmení. Nie z každých antidepresív sa priberá-sú aj také,z ktorých sa chudne,alebo ktoré nemajú vpliv na váhu vôbec. Viem o čom hovorím. Hlavu hore...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť na váhe nadobudnutej antidepresívami - Fórum - ZDRAVIE.sk