prvy sex - krvacanie, nedalo sa dostat dnu

Slaninnka

To,ze sa nedalo vojst moze byt sposobene tym,ze si bola napeta a nervozne,mne sa to stalo tiez,akurat s rozdielom,ze pri mojom prvom sexe nebola krv,s bolestou sa vsak musis zmierit,a priatel aj ked ta velmi miluje tak to trosku na silu musi ist,panenska blana sa inak pretrhnut neda,hlavne to chce dlhu predohru a ist na to pomaly,nech priatel do teba pomaly vstupuje,a ked to bude boliet,tak urcite nesmies zacat stahovat posevne svaly,nedostane sa do teba a bude to boliet este viac,hlavne sa uvolmi a doveruj svojmu priatelovi,cim viac sa uvolnuis a roztiahnus,tym kratsie bude bolest trvat...a este je dolezite aby do teba vstupoval pod spravnym uhlom,ak je on na vrchu,tak by mal vstupovat akoby odspodu,akoby ta chcel napichnut,ale nie prilis,posva ide hore smerom ku chrbtici,spomen si na obrazok co byva pri tamponoch...tak zelam vela stastia...

kukučka

Ja mám tiež nejaký takýto problém, no u mňa si myslím, že to preto nevyšlo , bo som bola na vrchu(nebola som dobre uvolnená a roztiahnutá). No dnes sa o o ideme pekne pomaly pokúsiť znovu. Takže držte palce, bo som už nadržaná ako stebná ovca:))