Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(

Príspevok v téme: Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(
ninuska

Chodím s ním už takmer rok a nebol s tým vždy problém... Lenže prišla chvíľka kedy sa zasekol a odvtedy mi nepovedal milé slovíčko a tobož už nie ľúbim ťa, čo by som za to dala, kebyže sa ku mne správal ako kedysi, už ani tak nežiarli ako kedysi, kupuje mi darčeky, ale ja ich nechcem, chcem pohladenie a počuť nejaké pekné slovíčko... on tvrdí, že by so mnou nebol, kebyže ku mne nič necítil... Problém je v tom, že ja potrebujem cítiť, že ma ľúbi, ale necítim to z jeho strany... poraďte mi prosím :((

kubi

zdravim opacne pohlavie...sa teraz na chvilku vopcham do vasej debaty,lebo musim povedat, ze nie len my neviem povedat take slova a cinit ine skutky...presne to o com sa tu teraz bavite pasuje na moju polovicku...ja som vo vztahu ten,kto musi dat pusu prvy,kto ju "nuti" dat aj na verejnosti...stale ja musim byt ten iniciator a keby som sa spraval tak ako ta druha strana tak by sme za 7 mesiacov co sme spolu skusili iba pekne pohlady.. myslite si, ze je to dovod na rozchod?nie preto ze mi nevie povedat, to co chce,ze to nevie vykonat ale aj preto, ze to nevie po rozhovore na tuto temu vykonavat a povedat....ma to uz tak strasne trapi, ze neviem, ako dlho to este vydrzim(e)...

ninuska

máš pravdu, ja už tiež nemám ochotu ju len dávať... Potom mám pocit, ako kebyže to bolo jednostranné...

liu

aj ja prežívam niečo podobné v mojom 5-ročnom vzťahu... Nedá sa lásku len dávať, potrebuješ vidieť že on ju chce dostávať ale aj dávať, tak ako ty... Príde to do momentu ked už nebudeš chcieť ani ty dávať, lebo nevidíš spätnú väzbu...

omg

no tak to uz mu jeblo a uz ta nechce na 99% normalne ho zacni viac ignorovat, travit cas bez neho, neozyvat sa a ked sa nebude snazit tak mu daj kopacky.... naco budes s takym stracat cas

ninuska

kedysi mi na to odpovedal asi tým spôsobom, že on mňa viac... takáto odpoveď ma zarazila... kedysi si so mnou plánoval budúcnosť, detičky a všetko... teraz je len ticho a ak ma rozbolí brucho, vždy tá istá vystrašená otázka, či nie som tehotná... predtým to bolo ala, vieš, pri tebe by mi vôbec nevadilo, kebyže si otehotnela...

elablue

"a ešte niečo, keď som mu raz povedala, že ho ľúbim viac ako on mňa, viete čo mi na to odpovedal? že chlapi už zo štatistiky milujú menej ako ženy..."

Tak keby mne nieco take frajer povedal tak sa asi rozplacem.Toto je laska?Sa mi to velmi nezda.Dnes ked mozem porovnavat dvoch uplne odlisnych muzov tak viem ze toto laska nie je aspon nie taka ktora ta urobi stastnou.Uz ti zacina sprosto odpovedat a to neni dobre,ide to dolu vodou s vami.

lisska

mila ninus,
viem si asi predstavit co prezivas, tiez mam partnera, ktoreho velmi lubim, ale nemozem si dovolit mu to natolko prejavovat ako by som vedela a chcela...myslim si ze nie kazdy chlap je ten nas vysnivany romanticky ideal, aby nam hovoril kazdy den ze nas lubi, ale zato to este nemusi mysliet zle, ked nam to povie len obcas. Ide skor o tie jeho reakcie, ktore si popisala. Z nich sa zda, ako by sa trochu posmieval, ako by si myslel ze ta ma uz istu a nemusi vobec o teba bojovat. Ak uz si naozaj vsetko mozne vyskusala, skus to spravit tak aby zasa mal o co bojovat, musi si uvedomit ze ta moze aj stratit, a to by ho malo vratit do "hry". Vela stastia ninuska

ninuska

Viete čo je najhoršie? že v predchádzajúcom vzťahu to bolo podobné, hoci o dosť iné... a čo som sa dozvedela? podvádzal ma za mojím chrbtom... od neho, mal nervy, že som ho nechala a tak mi to nakoniec povedal a potvrdili to aj jeho kamaráti... niekedy mám pocit, že by mi bolo asi najlepšie samej...