Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(

Príspevok v téme: Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(
ninuska

Chodím s ním už takmer rok a nebol s tým vždy problém... Lenže prišla chvíľka kedy sa zasekol a odvtedy mi nepovedal milé slovíčko a tobož už nie ľúbim ťa, čo by som za to dala, kebyže sa ku mne správal ako kedysi, už ani tak nežiarli ako kedysi, kupuje mi darčeky, ale ja ich nechcem, chcem pohladenie a počuť nejaké pekné slovíčko... on tvrdí, že by so mnou nebol, kebyže ku mne nič necítil... Problém je v tom, že ja potrebujem cítiť, že ma ľúbi, ale necítim to z jeho strany... poraďte mi prosím :((

ninuska

jednoducho to nechápem a ani nepochopím... niekedy mi pripadá iba ako môj kamarát s ktorým si večer zavoláme a na druhý deň fungujeme normálne, predtým mu nechýbalo ani chodiť niekam von, teraz je vonku každý večer... kvôli nemu som prestala chodiť na discotéky a celkovo sa stretávať s kamarátmi. a ešte niečo, keď som mu raz povedala, že ho ľúbim viac ako on mňa, viete čo mi na to odpovedal? že chlapi už zo štatistiky milujú menej ako ženy...

ninuska

a mne to jednoducho chýba... nemôžem si pomôcť, ale potom sa cítim zle, pretože jeho lásku nijak nepociťujem, minule bol u nás, kebyže som mu nepovedala o puse, ani mi ju nedá... ževraj ráno nemal umyté zuby a cez deň na to nebol čas... tak čo si mám do čerta myslieť?

elablue

Baby kedysi som aj ja bola taka naivna ze som verila tym kecom ze muz nevie prejavit city.Aj moj mi to zrazu prestal hovorit a viedol reci typu ze ci nevidim ze ma lubi a podobne.Ale poviem vam ze teraz co mam priatela tak to je cosi uplne ine.To sa ani neda porovnat.Lichoti mi kazdy den,nema problem povedat mi ze ma miluje a nemusim sa mu ani doprosovat.On ma proste sam potrebu povedat mi co citi a tak by ta malo byt.Uz by som sa nikdy nezahadzovala s niekym kto mi na slova lasky nic nepovie a tvari sa akokeby som mu povedala obycajnu vetu.Muz ma vediet opetovat city aj slovne,to su len take kecy ze to niekto nevie.A s takymi recami ze uz je to otrepane by som ho poslala niekam.Ked moj otec vie po 30 rokoch manzelstva povedat mojej mame ze ju lubi a to kazdy den,tak nech mi nik nevravi ze ked niekto citi lasku tak nema potrebu to tomu druhemu povedat,jedine ze by sa jeho city zmenili a to potom taky vztah nema uz vyznam.Takze ked vam frajer povie ze nema potrebu to uz hovorit alebo ze je to pre neho otrepane,tak vedzte ze vas vztah ide pomaly do haja.A ked neverite tak sa sami raz presvedcite.

luna

Ninuska, neries to, skus mu ty povedat ze ho lubis a pockaj aka bude odozva....myslim ze vtedy sa uz nebude hambit a povie aspon " aj ja teba"

ninuska

vyhovára sa, že vraj sa mi to hanbí povedať... ale ako hanbí? veď predtým mi to vždy povedal bez problémov, hoci raz za čas a teraz vôbec, ani nič milé, pekné... a hanbí? po roku vzťahu? no nie je to stupídne?...

Soraja

tak ja rozhodne nie som dieta a rozhodne si myslim, ze ked toto robia 30 rocni chlapi, tak pootm neviem. Podla mojho nazoru na veku nezalezi, zalezi na cloveku. Moj otec nikdy neprejavoval city a pritom nas ma najradsej na svete. nemozu byt vsetci ako tvoj priatel.

fantagiro26

Dievcence, neviem, kolko mate rokov, ale ja mam 26, 4 roky ZIJEM z partnerom (o 10 rokov starsi) a lichoti mi vzdy, aj mi povie, ze ma lubi a aj sa sprava tak, ze viem, ze ma ozaj lubi. Vy mate este len take "detske" lasky, muzi resguju inak:)

Soraja

ninuska, aj si myslim, ze s anad tym nezatazuj, lebo s avaz vztah nakoniec rozpadne, skus mu este raz vysvetlit, ze aspon raz za cas by sa mohol prekonat a povedat ti, ze ta lubi. No,ale myslim si ze väcsina chlapov po case prestane vraviet lubim ta a ja neviem, ze si dnes pekna a podobne. Ja ked sa chystam s drahym nekam po tyzdni, tak s avyobliekam, namalujem, chystam sa aj tri hodiny a sadnem do auta a ani ma nepochvali? Tiez to nie je prijemne. A ked mu to poviem, tak povie "ved to je automaticke, ze si pekna, ved ti to nemusim hovorit"