Mykoza, uzliny, bolest zaludka-RNG porad prosim

Príspevok v téme: Mykoza, uzliny, bolest zaludka-RNG porad prosim
emala

Ahoj RNG, som v USA, kupila som si chewable acidophilus, chuti naozaj velmi prijemne. 1 tabletka obsahuje 90 mg lactobacila acidofila a 25 mg bifida. 1 tabletka ma vraj 1 miliardu organizmov. Odporuca sa brat tri denne. Co mi odporucis ty na caste mykozy/zapaly posvy, bolavu uzlinu na krku a slabine? Ako casto to brat? Okrem toho ma obcas bolieva aj zaludok - vlavo hore nad pupkom, vzdy na tom istom mieste. Mam 25 rokov a som inak zdrava zena. Chora nebyvam. Dakujem.

RNG

Ako som uz mnohokrat povedal, bolesti zaludka a pala je z NEDOSTATKU kyselin, niwe z prebytku ako by sa clovek nazdaval, ked sa mu kyslo grga. Kvasenie v zaludku a hnitie v zaludku a s tum spojena pala(uvolnovanie kvasnych pien) moze nastat len vtedy, ked je zaludok nedostatocne kysly.
Nuz a Helicid odkysluje zaludok este viac a tym sa situacia este zhorsi(bezna chyba organizovanej mediciny, ktora adresuje priznaky a nie priciny).

Naprava je ako obvykle na VSETKY TRAVIACE PROBLEMY prakticky bez vynimky jedno alebo viacere z :
doplnok kyselin(betain HCl)
Doplnok enzymov
Doplnok vlaknin
Doplnok probiotik

majkla

mávam bolesti žalúdka, beriem helicid 2O, ale bolesti už neustávajú, práveže su silnejšie, a žalúdok ma bolí aj pri chôdzi, mam pocit kŕčou. poradíte mi?

mamulik

boli ma na dotyk aj keď sa pohýbem niekde okolo rebra, žalúdka, hneď pod prsníkom vľavo. Myslela som si že je to od podprsienky a kostice v nej. Niekedy to cítim aj pri chôdzi, inokedy nie. Nie je to vždy, ale teraz častejšie. Už to denne vnímam. V noci som cítila horúčavu, potom zimnicu. Teplotu nemám. Čo to môže byť?

Prežila som hrôzostrašne klimaktérium, hynula som. Mám teraz 54 rokov a mávala
som podobne, ale iné pnutie nižššie pod žalúdkom, okolo pása vľavo a prejavilo sa to návalom a horúčavou, potom mi uvoľnilo.Boli to hormóny klimaktérium -zmiešane so psychikou. Inák som v poriadku, len toto pnutie, citlivé rebro.

Dnes v noci som si pridala SERLIFT, ktorý kôli tomu beriem 0,25 mg bežne denne, na polku. Uvidíme či uvoľní.Zatiaľ to cítim furt.

mamulik

boli ma na dotyk aj keď sa pohýbem niekde okolo rebra, žalúdka, hneď pod prsníkom vľavo. Myslela som si že je to od podprsienky a kostice v nej. Niekedy to cítim aj pri chôdzi, inokedy nie. Nie je to vždy, ale teraz častejšie. Už to denne vnímam. V noci som cítila horúčavu, potom zimnicu. Teplotu nemám. Čo to môže byť?

Prežila som hrôzostrašne klimaktérium, hynula som. Mám teraz 54 rokov a mávala
som podobne, ale iné pnutie nižššie pod žalúdkom, okolo pása vľavo a prejavilo sa to návalom a horúčavou, potom mi uvoľnilo.Boli to hormóny klimaktérium -zmiešane so psychikou. Inák som v poriadku, len toto pnutie, citlivé rebro.

Dnes v noci som si pridala SERLIFT, ktorý kôli tomu beriem 0,25 mg bežne denne, na polku. Uvidíme či uvoľní.Zatiaľ to cítim furt.

RNG

Probiotika maju miesto v crevach. Ak zacnu pracovat uz v zaludku, kvasit jedla, znamena to nedostatok zaludocnych kyselin.To moze viest az k nevolnosti.
Spravna forma probiotik nie je cmulacia, ale tobolka, ktora sa rozpusti az v crevach.

emala

Ahoj, prosim ta, maju tie probiotika nejake vedlajsie ucinky? Vcera, ked som cmulala tretiu tabletku vecer (brala som rano, naobed a vecer), prislo mi akosi nevolno od zaludka a musela som ist dvakrat na velku...Potom som si dala tabletku proti hnacke. Moze to mat suvis s tym? A predvcerom som vycmulala dve tablety.

RNG

Probioticke prasky sa menej ucinne dostavaju do criev, ale ked to beries casto-3 krat denne je casto, nakoniec zaberu. Kup si jablkovy pretlak(apple sauce) a zamiesaj do toho. Tak dostanu probiotika zaroven aj zivnu podu.
Kazda probioticka tobolka sa da aj rozkrojit a obsah vysypat a zamiesat do niecoho.
Na znizenie cholesterolu je dobry vytazok z listov cukrovej trstiny, policosanol, 20 mg denne.Mozes to priatelovi rozdrvit a dat do jedla, chut to nezmeni, ked je haklivy na tabletky.
Na cistenie zil od tukovych nanosov(to potrebuje dnes pri sucasnej diete a zivotosprave kazdy) je dobry lecitin, cisty granulat, nie tekuty.
Moja zena ho dava do polievok, omaciek a podobne, na kazdeho jednu kopcom polievkovu lyzicu 1 krat tyzdenne, aj castejsie. Vo vriacej polievke alebo omacke sa kompletne rozpusti a nie je to poznat na chuti.
Ked sa dostane do zil, emulzifikuje-rozpusti tuky na stenach(cievy su zapchne kombinaciou tukov bielkovin a mineralov, bielkovinotukova zlucenina=lipoprotein=cholesterol) a umozni ich telu spalit.
Lecitin je prirodzena latka, nachadza sa vsade, ale nie cista, ale viazana na tuky. Preto treba cisty lecitin, aby sa nam naviazal na nase prebytocne tuky a zaniesol ich do buniek na spalenie.Pouziva sa aj pri diete na schudnutie(rozpustit a odcvicit, napr Lkvb6, kde je ho ale primalo)

emala

Ja som ta, co zije v US a neprehlta velke kapsule:) Su aj probiotika v prasku a su udajne dobre, tak hadam aj tie cmulacie budu ok, su od firmy Nature's Bounty. Mam to ale cmulat raz ci trikrat denne ako sa tam pise?
Este nieco, prosim ta: moj priatel ma 37 rokov, zdravy, stihly chlap, chodi do posilky styrikrat tyzdenne, v minulosti vrcholovy sportovec. Je komplet zdravy az na to, ze ma zvyseny cholesterol - zly by mal byt max. 2-3 on ma 6,5. Kupila som mu omega 3 kyseliny v tobolkach a chysta sa v novembri ku kardiologovi, ale on tie tabletky odmieta jest (aj vitaminy a podobne neda do ust). Co by si odporucal jemu?

emala

Ja som ta, co zije v US a neprehlta velke kapsule:) Su aj probiotika v prasku a su udajne dobre, tak hadam aj tie cmulacie budu ok, su od firmy Nature's Bounty. Mam to ale cmulat raz ci trikrat denne ako sa tam pise?
Este nieco, prosim ta: moj priatel ma 37 rokov, zdravy, stihly chlap, chodi do posilky styrikrat tyzdenne, v minulosti vrcholovy sportovec. Je komplet zdravy az na to, ze ma zvyseny cholesterol - zly by mal byt max. 2-3 on ma 6,5. Kupila som mu omega 3 kyseliny v tobolkach a chysta sa v novembri ku kardiologovi, ale on tie tabletky odmieta jest (aj vitaminy a podobne neda do ust). Co by si odporucal jemu?