Flaky na rukách

Príspevok v téme: Flaky na rukách
simona

Ahojte.Mám jeden problém..mala som na rukách ekzém,ale už sa mi to vyliečilo,lebo sme boli na dovolenke pri mori.Lenže mi tam ostali biele flaky,lebo sa mi to neopálilo.Teraz si na to dávam mlieko s kvapkou samoopalovacej látky .Skúšam či to trošku neprekrije,ale zatiaľ ´žiadna zmena.Čo by ste navrhovali aby som skúsila ?Hambím sa nosiť tričká bez rukáva,lebo je to také nepekné.Prosím poraďte..

joa

ahoj, ja som s tym mala problem dva roky a len teraz som sa toho zbavila. Bola som u koznej co s tym a na moje prekvapenie to boli plesne...dostala som od nej na predpis nieco ako sprchovaci gel, ktory smrdel tak, ze sa fakt nedal pouzivat a smiesnu mast, ktora nerobila pre zmenu vobec nic. Neviem kedy, neviem ako sa mi tam dostala plesen ale fakt bol, ze som dva roky trpela tym, ze sa mi tie flaky vobec nechceli opalit ani solarkom ani slnkom. Zbytocne si davas samoopalovaci krem, nepomoze. Teda zbavila som sa ich tak, ze som si kupila canesten krem a poctivo par krat denne natierala po dobu 2 mesiacov. Teraz sa uz opalit daju, su ovela jemnejsie, ked sa pozornejsie neprizriem, ani neviem ze ich este trosicka mam.
Moja rada skus Lamisil. Tiez rozmyslam, ze to s nim doriesim.

nataliiie

naozaj neviem co, ja by som si to nevsimala, su aj horsie veci no nie:)? alebo skus solarko ked ti to moc v
adi..