Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekologicka ambulancia

janullka76

chcela by som sa spytat,MUDr. Magdalena Mayerova, ake ma vybavenie ambulacie-ultrazvuk atd.ci treba kvoli takym vysetreniam dochadzat do inej nemocnice

bedna

netrapte sa baby,ja som chuda v pase,mam boky.Pas bol moja "pycha".Od marca mam od pupka 12,5 cm jazvu,leto sa blizilo, ale ja som normalne vyrazila na kupko v dvojdielnych plavkach....na cele som neni naucena a take studene ich potom mat na tele,tiez neni dobre..no ja si na jazvu davam kazdy vecer Aloe Vera gela a verim,ze na buduce leto si nebudem musiet kupit cele plavky...(sice ja uz som dlho vydata,mozno keby som bola slobodna tak by som sa nato inak pozerala),ale jazvycky sa zahoja a vsetko preboli..papapa

monika1122

ahojte chcela by som sa spytat, ci niektora nahodou neviete, ci sa Tantum rosalgin predava aj v Nemecku..Alebo aspon nieco podobne...Velmi pekne dakujem za odpoved

liptakovak katarína

Velmi pekne Vám dakujem, za odpoved! Asi som zle položila otázku. Co ma trápí: Tak som vedela, že laparoskopiu robia cez pupok. Ale mne robili POD pupok, a teraz mám pod pupok jazvu. Je to normálna? Kamarátke to spravili pekne v pupku. Mne potom preco pod? Alebo to od toho závisí, že aký je struktúra pupku? Nechápem. Jazvu mám pod pupok, ktorú vidno. Tá druhá jazva pri vaječníkoch je skoro neviditelná.

akoj

katka,je to normalne,mne robili laparku pred 2 rokmi,a teraz su jazvicky blede,len nad pravym vajecnikom sa mi rozisli stehy,tak tam je jazva vyraznejsia,ale v dvojdiel.plavkach to nevidno,je to skryte.

bodka

PRI MENZESE MAM DVA DNI HURUDKY KRVY NIEKTORE MAJU VELKOST DECKEJ DLANE CO MI PROSIM ODPORUCITE.AJ NA PRIRODNEJ BAZE DAKUJEM

liptakova katarína

Mám jednu otázku: je to normálne, že laparoskopiu /pri sterilizácii/ mi spravili pod pupkom, teraz mám tam cca 1,5 cm. jazvu, a ni v pupku???

qiu

jej číslo je 02/64780765
zajtra ordinuje od 8.00 do 13.00 a potom už len objednané a tie berie do 18.30.
Dnes je do 17.30 tak je môžeš zavolať ešte dnes...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekologicka ambulancia - Fórum - ZDRAVIE.sk