manzelsvo...nevera..sex

Príspevok v téme: manzelsvo...nevera..sex
fatima

Dobrý deň, obraciam sa na Vás, lebo už neviem ďalej. Určite mi nepoviete presný návod, recept, veľa krát pomôže aj vyrozprávať sa, usmerniť. Rodičia sa rozviedli, keď som mala 2 roky. Manželstvo nebolo š´tastné a otec bol sebec a tyran. mama sa opäť vydala, keď som mala 6 rokov zomrela. Súd ma zveril môjmu biologickému otcovi a vtedy nastalo v mojom živote peklo. Veľmi ma bil, upozorňovali na to aj učiteľky v škole, chvíľu to prestalo a potom opäť. Nemala som žiadne hračky, kamarátky tiež, pretože som mala zakázané von, televízor, všetko, čo sa dalo, Dostávala som skoro každý deň prútom, alebo hadicou na stáčanie vína. 17rokov mi prinieslo zmeny, už som to nemohla vydržať, ušla som z domu, súd ma zveril maminmu otcovi a jeho žene-tete. Tam som to mala tiež prísne, ale bola som na internáte.ujo ma začal obťažovať, ohmatával mi prsia a potom sa snažil uplatiť ma. nemohla som to nikomu povedať! Neuverili by mi. Sú veľmi pobožní, chodia do kostola. Keď som zmaturovala a zamestnala, v obci mi ponúkli školský byt, bola som šťastím celá bez seba.Mala som už priateľa a ten vedel všetko o mojom živote. Miluje ma a teraz je mojím manželom. A teraz môj problém. Sme spolu už 8 rokov, z toho 4 roky ako maželia. Spravil pre mňa všetko na svete, máme dcérku, vždy sa snažil, aby sme boli zabezpečené. Lenže bolo to na úkor týždňoviek. Ja som veľmi potrebovala, aby bol niekto so mnou. Tehotenstvo som preležala v nemocnici a nemala som nikoho pri sebe, on bol stále preč. Dokonca v deň. keď sa narodila malá mi zdvihol telefón až večer. Dcérku som vychovala vlastne sama, som zavretá na malej dedine, viaže nás byt, ktorý sme odkúpili a 10 rokov ho nemôžeme predať.Veľmi mi chýba mama. tak veľmi sa cítim sama. Kamarátky sa vždy poobede rozutekali domov, variť večeru a ja do prázdneho bytu. Začala som študovať VŠ. navrhla som manželovi, že sa presťahujem za ním a byt dáme do prenájmu, odmietol to. Vtedy som sa na pieskovisku začala stretávať s kamarátom, hrávali tam volejbal, vždy ma vedel vypočuť. Prerástlo to do intímneho pomeru a potom som sa zamilovala. Stalo sa to skoro pred rokom v septembri. najhoršie na tom, že môj muž nemal predo mnou inú ženu a má sexuálne problémy. Nedosiahne erekciu, ak aj tak "je hneď hotový" Celý akt trvá asi 3minúty-priemerne. Cítila som sa veľmi neatraktívna, naštudovala som si stránky, navštivil 3 sexuológov a 1 spolu s ním. Všetci mu povedali, že to má v hlave a funkčne je v poriadku. Náš sexuálny život je od začiatku vzťahu striedavo oblačno. jeho to veľmi deprimuje a pritom sa vie vŕšiť aj na mne. ja sa snažím nad to povzniesť. Chcela som sa rozviesť, začať nový život, ale neviem si predstaviť po tom všetkom, pripraviť dcérke život rozvedených rodičov. Už pol roka sme ako na húpačke. Striedavo sa pohybujem medzi jedným a druhým vzťahom.Manžel ma prosil, robil neskutočne romantické veci, aby som zostala pri ňom a na to mi nadaval do kur.. Ako tenisová loptička. Som z toho už úplne vyšťavená a keby niet malej, asi si ublížim. Ale viem, ako veľmi chýba mama mne a ako by som chýbala ja jej. Posledné dni stále plačem. teraz sme sa vrátili z dovolenky, obaja chlapi si začali vybavovať účty. Vyhrážajú sa jeden druhému a bojím sa, že to zle skončí.Ja mám milujúceho , zodpovedného manžela, ktorý už aj pracuje u nás, ale pripadá mi, že som s ním len zotrvačne. Neviem ho bozkať, neviem sa k nemu pritúliť, od rodiny počúvam, že každé manželstvo prejde do streotypu. Ten druhý, mladší o 5 rokov je tiež zodpovedný, vedel by ma s malou zabezpečiť a stále mi to dáva najavo, jeho rodičia sa vyjadrili, že nemajú so mnou problém, ale ja sa bojím jeho výbušnej povahy, ako sa vraví -škorpión.A sexuálne sme až nadpriemerne zohraní. Lenže psychicky som už na dne. Mám 2 dobré kamarátky, s ktorými to preberáme, jedna je učiteľka náboženstva a obe sa vyjadrili, že toto je neriešiteľné. je to tu napísané veľmi zľahčene a jednoducho, ale to, čo sa odohráva vo mne, to sa nedá opísať.

tnfatimatn

tak vam oznamujem,ze frajer sa na mna vysral,ma frajerku, za tyzden sa stihol zalubit a manzel sa rozvadza.....som na dne a uplne sama

energia

ahoj, momentálne tiež prežívam najťahšie chvíle môjho života, rozchádzam sa s manželom, s ktorým mám dve deti. Nebudem písať o mojich problémoch,ale je isté, že k svojmu manželovi už necítiš lásku, a ver mi je úplne zbytočné umelo držať niečo čo nefunguje,neodďaluj nevyhnutné. Máš pocit, že ublížiš dcérke, ale ruku na srdce, myslíš že teraz je šťastná, deti sú veľmi citlivé a vedia viac ako si vieme predstaiť. Keď budeš šťastná ty, bude aj dcérka, je predsa tvojou súčasťou. Viem, nie je to ľahké, ale je to možné, a želám ti pocítiť ten úžasný pocit úľavy potom. Za to to stojí. Veľa sily a šťastia

adi

Je to tazke, ako som to zacala citat, tak ja by som pocuvala svoje srdce a odisla od manzela. Ale ako som dalej citala, s tym priatelom si niesi takisto na 100% ista. V takejto situacii ti asi tazko niekto pomoze. Samozrejme, bolo by vsetko hodne lahsie, keby si bola zabezpecena a mala vlastny byt. Keby si mohla na cas byvat sama a usporiadat si myslienky, k tomu novemu by som sa urcite hned nenastahovala. A myslim, ze manzela si uz odpisala. Rozumiem ti, ked uz k nimi nemas take city, ake si mala, nevies k nemu pritulit a dat pusu, nie je o com rozpravat, podla mna on uz u teba sancu nema. Urcite je to tazke rozhodnutie kvoli dcerke, ale na druhej strane, chces takto navzdy zit? Urcite nie. tAkze je to na tebe

poliewoocka

Si este mlada a ze manzelstvo prejde do stereotypu-to je nejaka vyhovorka?Alebo,ze dcerke nechces ublizit rozvodom?Myslim si,ze to neskor pochopi.Takto trpite obe.Ty sa nemas o koho opriet,chyba Ti pohladenie,manzel,ktory by Ta podrzal,nie Ti nadaval.Trapis sa a prezivas vnutorne stresy nielen z nevyrovnaneho manzelskeho a sexualneho zivota.Mas pravo byt stastna s muzom,ktory Ta miluje,dokaze Ta zabezpecit...a este s tym suhlasia aj jeho rodicia.Dcerka isto citi,ze jej maminka je nestastna.A...kazdy ma svoje temne a svetle stranky.Vybusny?A kolko horsich vlastnosti ma Tvoj manzel?Tymto Ta nechcem do nicoho nutit,ale stastie Ti ukazuje cestu a zivot je prilis kratky,aby si ju ignorovala...Vela stastia...

tanta84

ufff tak aj na zľahčený opis je to dosť sila. Určite to nemáš ľahké. Je to veľmi ťažké rozhodnúť sa a len tak z dňa na deň vyriešiť takúto situáciu. Ja sa vždy riadim srdcom a to ma ešte nesklamalo Skús si prejsť všetky pre a proti voči svojmu manželovi a všetky voči svojmu priateľovi. Je ťažké vyberať medzi otcom svojho dieťaťa a láskou muža. Ak máš svojho manžela ešte rada skús to nejako poriešiť aby si dieťatku nevzala otca. Viem že láska je silný pud. Ak to ináč nepôjde tak sa daj na novú cestu. Musíš si byť 100% istá ak chceš spraviť taký krok. Držím ti veľmi prsty. Drž sa a hlavne veľa šťastia