nechut na sex

mirka5

no podobný problém mam aj ja. s priateľom sa nemilujeme až tak často jednoducho pre to že ja nemám chuť. a tiež sa bojím že ho pre to stratím, lebo vidím na nom že mu to vadí a dokonca mi to aj sam povedal. vraj sa nechcem s nim milovať, že ho nemám rada a podobne. ale ja ho moc milujem a trapi to aj mna. ale nedokážem sa naprogramovať vždy ked on chce. neviem tiež čo robiť. a antiku neberiem....

kacicka

mozno by to chcelo zmenu,napr.milovat sa na inom mieste,ci inou polohou,v tme ci na svetle.alebo dost zabera pozeranie na sex v Tv,to by si musela byt uz z dreva,keby toto uz nezabralo.ver mi po pol hodine pozerania na sex to pride tak,ze sa budes divit

123456

ak beries antiku tak tam je pes zakopany... vlastna skusenost... vysadila som a som... no nadrzana :D... pripadne zmen znacku hak...

einna

viem, co tym myslis. Mne sa tak skoncil, kvoli tomuto problemu vztah pred rokom. A doteraz sa neviem zbavit tej akejsi nechute do sexu. Nevidim v tom ziaden vyznam, ciel. Je vseobecne zname, ze zeny nedosiahnu orgazmus tak lahko ako ich polovicky, al nemyslim si, ze to vsetko ospravedlnuje.
Velmi by som sa nespoliehala dlhodobo na lieky, pretoze aj tie maju nejake ine vedlajsie ucinky, pre kazdeho individualne.
Ale pokial by som bola zufala, velmi milovala svojho partnera-ktory nemusi byt ziadny sexualny maniak a stale ma na to pravo-tak by som siahla po liekoch alebo inych alternativach. Ale to je skor akesi filmove riesenie problemov. Pretoze neviem si predstavit, ze by obycajna Slovenka navstevovala akupunkturistu preto, aby jej pomohol vyriesit tento problem.
Sama sa velmi bojim, ze sa to nezlepsi a to bude dovod, preco si nenajdem partnera. Neskor sa to u mna zacalo premienat az na akysi odpor alebo fobiu zo sexu. Dokonca aj do strachu z toho, ze s nim ostanem sama, co znamena bezny scenar...
Vela stastia....