Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

green line alebo AB kozmetika????

Upchica

No ja som použíwala aj tú, aj tú a osobne wôbec nemám s AB kozmetikou dobré skúsenosti - zo začiatku mi trochu pomáhala, ale potom to nemalo žiadne účinky, a tak som presedlala na Green Line a s tou som naozaj weľmi spokojná...
Ide ale wšak o to, že by si si to podľa mňa mala wyskúšať - možno Tebe zrowna bude wiac sedieť AB, weď uwidíš :)

lilien

Je naozaj ťažké vyznať sa v dnešnej dobe v kozmetike ked je na trhu toľko produktov a navyše s takými výraznými cenovými rozdielmi. Ja som poskúšala už kadečo (Oriflame, Avon, Green Line, Weleda, Kawar atd) ale s kozmetikou Green line mám dobré skúsenosti. Myslím že je výborná aj pre citlivejšie tipy pokožky. pa

poliewoocka

Aj s jednou aj s druhou mam vcelku dobre skusenosti.Musis to otestovat na tebe.Zalezi,aky mas typ pleti.Green Line som napr videla iba v lekarni.AB je slovensky vyrobok...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

green line alebo AB kozmetika???? - Fórum - ZDRAVIE.sk