zapaly posvy a zapaly mocovych ciest

lea23

pre pipina - skus sa postazovat mamine, nebola si nedávno na bazéne, alebo tak, možno maš kvasinky. neboj nič, antibiotiká pomozu, len treba zájst na gyndu.

pipina

prosim poradte mi.....okolie pred vstupom do posvy mamcervenkaste a svrbi mam posva.....ja neviem....ale ja som to este nedostala....ale vytoky uz mavam...mam len 13..PORADTE...

mema007

RNG,mohol by si mi prosim poradit,mam chronicky urologicky a ginekologicky zapal a chlamidie,vyskusala som uz vsetko a antibiotika mi zaberaju tak na tyzden ked ich beriem, mam bolesti aj pri pohlavnom styku a priatel ma podobne problemy a nevieme sa ich uz 2 roky zbavit.dakuj za odpoved

halilli

AHOJTE. VIETE MI NIEKTO PROSÍM PORADIŤ??? Mám infekciu močových ciest a zvýšenú kyslosť moču. Ktoré potraviny kyslosť moču zvyšujú a ktoré znižujú? Za všetky odpovede a rady vopred ďakujem.

rtg

aj ja som mala tazkosti so zapallom mocovych cies, lekarka mi dala antibiotika, ze ich musim uzivat az 3 mesiace...test na chlamidie bol negativny, ale neviem ci to moze ovplyvnit aj mojho priatela, kedze zapal mam v moc. ceestach nie v posve....dakujem za odpoved

nikuska

Ja beriem CHloe už 3 mesiac, teraz si idem predpisat nove balenie, Dost sa mi zvacsila prsia coho som sa obavala ale opat sa vratili na povodnu velkkost, ale trapi ma to ze z CHloe som pribrala 4/5kg a pritom vobec vela nezjem..Je to moja prva antikoncepcia ale zeny si ju chvalia...Kedze som mala aj problemy z pletou vyrazky a poriky pomaličku miznu:) super aspon nieco pozitivne!!!

leto

ahojte,uz rok mam pozit. vysledok na ureaplazmu urealyticum,k tomu aj klebsiela pneum.uz mi dala gynekol. 2krat atb azitrox, potom summamed dvojnasob. davku k tomu Macmiror cipky a nic nezabralo.Teraz som zacala brat ,vcera Doxybene.Nemate niekto radu,uz neviem,co robit.

sjella

ludia, stipe ma posva.. resp.to nie je ani stipanie, skor ma to nejak omina.. sex som mala pred tyzdnom a potom som mala oral.. neviem, ci sa mam bat, ale mohla som nieco chytit? hned v pondelok idem doktorke..moj partner je zdravy...vytok mam stale a riesime ho s doktorkou, robila mi aj testy na chlamydie a boli negativne. (ale tobolo asi pred mesiacom a sex som mala teraz..)