Tampón alebo vložka ?

idylka

Ja pouzivam RIA, lebo tie nemaju taku gumenu povrchovu vrstvu ako vacsina vloziek. To neznasam, hlavne v lete. Nerobi mi to dobre.

Tampony beriem len prilezitostne. Asi by som nemohla ich casto aplikovat...mam v tom nejake zabrany.

fazula

ja som pouzivala dlho always, potom som presla na tampony - takmer vylucne o.b. , no posledny asi polrok som iba na intimkach, taku mam slabu menstruaciu ...

galilea

ahoj no ja always pouzivam su najlepsie a jednoznacne musim aj tampon prve dva dni a to ob ,,,su dobre aj ine len nie tampax to je hroza najhorsie tampony !!!!!a inak intimna hygiena jednoznacne pouzivam carefree s aloe vera v ziadnom pripade mydlo ani sprchac je to nevyhovujuce!!!

zwedavus

ja pouzivam skoro stale vlozky.. nemenim znacku, stale som verna Allways - tie mi najviac vyhovuju.. ale ak by ma "to" postretlo pocas dovolenky alebo nejakej vyznamnejsej udalosti, tak urcite siahnem po tampone.. co sa tyka tampona, zvolila by som O.B.. no momentalne rozmyslam o kupe menstruacneho poharika.. velmi ma to oslovilo, no neviem ci by som zvladala to narabanie s nim.. snad sa na to raz odhodlam a kupim si ho:))

zuzulka

ja tiez pouzivam iba tampony, aj na noc, najcastejsie OB, na tie sa mozem najviac spolahnut, ale aj ostatne znacky, dokonca aj neznackove clever a tesco su ok...urcite si neviem predstavit ze by som v takomto teple behala s vlozkou, pride mi to hrozne...

agina

Ja cely zivot pouzivam len vlozky Allways.Som s nimi nadmieru spokojna. Tamponom sa vyhybam.Utierky a intimne gely nepouzivam vobec, len vtedy, ak sa idem kupat niekde do bazena a potom vyleziem, vyutieram sa, osprchujem a hotovo.Lebo vraj prehnana hygiena nie je dobra.Tym nechcem povedat, ze sa kazdy den nesprchujem.

sweetlemon

Ja tiez pouzivam len O.b. a intimky, no aj v noci. Tiez sa citim tam necisto s vlozkou, viem, ze to je nezdrave, ale neviem ci pomoct...