MOZEM BYT TEHOTNA?????

Príspevok v téme: MOZEM BYT TEHOTNA?????
janka

Su priznaky tehotenstva aj tlak na bruchu ale nie v podbrusku ale okolo pupka potom hnacka parkrat aj castejsie chodenie na malu potrebu?Nespala som s chlapcom mali sme oral len ci sa mi nahodou tam nedostalo spermie ale on vravi ze nie lebo aj od toho ako sa on urobil ubehlo asi 10 min. ked zacal ma palcovat aj sa vycistil od toho .asi viem ze to je hlupost ale strasne stresujem a mozno aj od toho stresu mi tak je.este ma aj napadlo ci nesom nahodou prechladena ked chodim casto na malu potrebu.a este neviem ci by so tak aj rychlo prejavovalo lebo som bola s nim v nedelu a zacalo mi tak byt v utorok tak neviem no...Dakujem

kasia

môžem byť tehotná aj, keď som deň po pohlavnom styku dostala menstr. ?? ak by sa náhodou dostali do mňa spermie tak sa to nejak vyplavi alebo je tu riziko otehotnenia? a moja menšt. trvá už 7 dní? je nepravdepodobne aby som bola tehotná, že?

vikusiq

dobry vecer.....mozem byt tehotna ak som mala nechraneny pohl. styk pricom priatel sa nespravil a bol vo mne najviac tak 2 min???

janka

qiu dakujem..a ten tlak v okoli pupku moze to byt s tym spolocne lebo ak viem tak sa prejavuje ale v podbrusku nie?

qiu

janka hlavne sa ukludni. potreba chodiť často na malú sa začné až v pokročilom štádiu tehotenstva...počkaj ešte týždeň a sprav si tehotenský test aby si si bola istá. Alebo si zrátaj či si teoreticky mohla mať plodné dni aby si nemusela stresovať ešte týždeň...