Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?

Príspevok v téme: Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?
angel_diablo

28.november2006 ako stale mal som futbalovy zapas ked tu zrazu som odpadol z nicoho nic v case mojej najlepsej kondicie ..prebral som sa az o tri dni v nemocnici na samych hadickach a tych somarinach:( tri dni co som stravil v kome uz boli pre moju rodinu dost silnym zaszitkom ale ked potom prisla diagnoza - zhubny nador na mozgu- najviac 3mesiace zivota myslel som ze ma porazi....lekari ani len neskusali nador odstranit lebo bola viac nez 90ˇ% sanca zeby som uplne ochrnul a tak nasledovali mesaice a mesaice v nemocniach na vselijakych terapiach (rádioterapia, chemoterapia, hormonálna liečba) nejako sa moj zivot rozbehol a dnes uz zijem 9mesiac s tou svinou v hlave....ale posledne tyzdne sa moj stav dost zhorsil niekdy pcoas dna si ani nedokazem ovladat ruky , nohy jednoducho si ich vobec necitim, neviem ovladat svoje spravanie ale vraj sa to uz neda zastavit je to pravda?? uz mi fakt nic nepomzoe len smrT?

sonca2811

Vsetko co napisem, je pre teba nic, lebo nic sa nemoze vyrovnat tvojim pocitom ....poradim ti len, ..pozri si dokument "TAJOMSTVO"(The Secret)

RNG

a.oll, alternativna medicina ako taka na Slovensku vobec neexistuje. Jediny lekar, co sa pokusal liecit inac rakoviny pokial viem bol dr Jurkovic, a zopar ludi vyliecil co jeho vyssie postaveni onkologicki odbornici poslali ako beznadejne pripady domov. Kedze si trufal pouzivat ine postupy a bol pri tom uspesny aj na "beznadejnych" pripadoch, samozrejme ho museli napadnut a sudit. Predsa by to nemohli nechat len tak, aby im on ukazal, ze sa da liecit aj inac a tym napadnut ich postavenie!!!.
Takze tu mas vysvetlenie, preco si sa na Slovensku nikdy nestretol s nikym vylieceny alternativnymi metodami

Co sa tyka penazi za liecbu rakovin, chemoterapia, radioterapia a operacie su radove podstatne drahsie, ako protirakovinne doplnky. Rakovinny "business v USA stoji rocne 200 miliard dolarov a liecenie kazdeho pacienta stoji od 150 do 450 tisic dolarov klasickymi onkologickymi nastrojami.
a PREDSA NA RAKOVINU ZOMIERA 650 000 LUDI ROCNE LEN V USA.

Keby si vysiel len trochu za hranice, do Nemecka, nasiel by si tam rozne metody na liecenie rakovin, napr hypertermiu, ktorou sa vyliecil potajomky z rakoviny napr prezident Reagan a mnozstvo inych ludi. Pozri si to napr na tejto stranke, kde je to vo viacerych jazykoch
www.hyperthermia-centre-hannover.com
Niektori nemecki lekari napr predpisuju vytazok z imela pod menom ISCAR, tiez niektori lekari tam pouzivaju infuzie vitaminu C a podobne

Ale ked si spokojni s domacimi odbornikmi a nechces vediet o metodach inych lekarov z celeho sveta, to je tvoje rozhodnutie.
Ak niekto chce vediet viac o roznych inych metodach, moze sa pozriet napr na
www.cancertutor.com

marika56

Dobrý večer, rozhodla som sa zasiahnuť do tejto diskusie, lebo ma štve, ako sa tu poniektorí zasvätene vyjadrujú k veciam, o ktorých nemajú ani šajnu, prečítali si zopár akože múdrych článkov a teraz sa robia múdri. Chcela by som vidieť, ako by písali, keby sa to týkalo ich.

Ja mám 56 rokov a celý život som bola zdravá, v nemocnici som bola len rodiť.
A predsa som dostala rakovinu !!!!!!!!!
V živote by som si nepomyslela, že ju dostanem ja. Veď žijem, myslím si, zdravo, som veselá, myslím pozitívne, tak potom kde nastala chyba?

Po operácii nasledovala chemoterapia a rádioterapia a mňa by ani nenapadlo to odmietnuť. Chcela som to mať rýchlo za sebou, zbaviť sa tej pliagy. Absolútne neverím kadejakým mastičkárom a okrem toho by som stále mala pocit, že plytvám drahocenným časom namiesto aktívnej liečby.

Počas CHT som sa mohla bez problémov najesť, nevracala som a nemala ani iné vážnejšie problémy. Som už skoro 2 roky po liečbe a cítim sa výborne, výsledky sú dobré, som zdravá.

Tak o čom tu preboha trepete? Jediné príspevky, ktoré sa dajú čítať, sú od "Ilek a "a.oll". Ešte podotýkam, že ovocia a zeleniny tiež jem pomenej, pretože viem, koľko je v tom chémie, mäso som obmedzila na ryby a sem tam kurča - ináč jem všetko, na čo mám chuť. Neverím tým rozprávkam o zeleninových šťavách a kozom mlieku a o prekyslenom organizme a o drahých prípravkoch, ktoré len plnia vrecká výrobcom.

Pozdravujem Ilek, ďakujem za jej odborné príspevky, už sa ma raz zastala v jednej diskusii, kde ostatní považovali môj problém za hlúposť, ona jediná ma vedela pochopiť. Ďakujem.

A.oll - súhlasím s tebou vo všetkom, čo si tu napísal, tvoje príspevky sú pravdivé a preto sympatické.Prajem ti skoré vyzdravenie, budem ti držať palce.

etela

pre a.oll, skláňam "klobúk" pred tebou ako dokážeš otvorene hovoriť o svojej chorobe.Páve ty máš právo sem písať o svojich skúsenostiach a pocitoch. ktoré práve prežívaš. Nevšímaj si niektoré tupé názory,tupých pisateliek, ktoré sa tu hrajú na neviem čo a ktoré sa tu zosmiešňujú ako np.dáka "levanderka" čo tu písala a pod.Je rozdiel,keď sem píše niekto, kto má túto zákernú chorobu a kto ju ešte nemá.Píš len ďalej, viacerí rozumní ľudia si z toho berieme veľa a držíme ti palce.Veď sa to týka nás všetkých. Buď silný a nevzdávaj to.Nie u každého to prebieha rovnako.Držím ti strašne palce a prajem veľa síl.

a.oll

ja40-ludska hlupost je posledne,co by ma trapilo,skoda energie.RNG-uz som spominal,ze som za vyse 3roky presiel mnohym a stretol vela ludi,ale nikoho,komu by alternativna medicina pomohla.takychto ludi som videl v tv alebo o nich cital v casopisoch..zopar odvaznych som stretol,ale po pol roku prisli nazad,rakovina masivne pokrocila a uz pristupili na chemo,ale bohuzial bez sance na vyzdravenie.ludia tu zborovo nadavaju na lekarov a ja sam podla seba viem,ze ak uz raz ochoriete,pochopite,ze vedia viac ako my a budete im vdacni za pomoc.konkretne ja sa denne stretavam s vybornymi odbornikmi,ta chemia,co do mna pchaju(ako tomu hovorite) ma drzi nad vodoua choroba je na ustupe.

ja40

a.oll,klidek,nevsimaj si takych "ludi"

RNG takze tie rakovinove bunky su viditelne uz ked je vlastne velakrat neskoro? To vyzera ako zacarovany kruh...
Da sa to zistit aj z DNA? Mozno blba otazka...
Teraz som prisla z navstevy od svokry a je teda na tom zase horsie,ale mali sme peknu debatu,dakovali sme jej za vsetko a ona bola taka zlata a statocna,ze az ma to zarazalo a plakala som jak baby

RNG

llek, ja osobne poznam viacero pacientov co sa vyliecili z rakovin bez pouzitia klasickych nastrojov onkologie(ludovo:jed, noz a ohen=ziarenia).
Sam som uz viacerym k tomu pomohol. Takze nazory co sem davam su od skupiny lekarov co maju statisice vyliecenych prave tymito prostriedkami a aj ja som sa mal moznost presvecit o ich pravde osobne.
Na svete je mnozstvo klinik, kde sa zaoberaju liecenim tymito sposobmi s ovela vacsim uspechom nez klasicky pristup onkologov.
Zialbohu je medicky system skoro vsade na svete ovladany diktatom organizovanej mediciny, pre ktorych su tieto metody nielenze neziaduce, ale hlavne ekonomicky skodlive.
A tych, co sa odvazia pracovat inac promptne trestaju, kde sa len da.Takze zatial zabranuju masovemu sireniu informacii o inych nimi neodporucanymi metodami, napriek ich ucinnosti.

Nuz a co sa tyka vyjadrovania sa profesionalov z tejto oblasti, ti ktori tie metody nepoznaju by sa nemali tu zbytocne exponovat.Neprinasaju totiz ziadne nove informacie okrem opakovania, ze sa mame spoliehat na organizovanu medicinu, ako keby ina a uspesna neexistovala.
A mali by si radsej precitat z mnohokrat uvedenych zdojov tu, co vlastne ta alternativna medicina znamena, kto ju prevadza kde a s akymi prostriedkami a uspechom.
A to su tiez profesionali, lekari a vedci, casto zdruzeni pod rozne kliniky, ktori zialbohu mozu tieto ukony prevadzat len bez reklam.
Pravda sa neda donekonecna potlacat, len spomalit jej prienik do povedomia ludi.
Napr doktor Burzynski s jeho neoplastonmi(specialne dipeptidy) ked prvykrat vusrupil na kongrese onkologov s 5 pripadny neoperovatelnych mozgovych pokrocilych 99.9% smrtelnych rakovin a mal s troma kompletny uspech , kompletne vyliecenie, tak ho samozrejme vypiskali. Neskor mu dokonca zakazali posobit, hoci napriek vsaetkemu vyliecil zo stvrteho stadia(posledne, smrtelne)desiatky ludi, mozete si to vyhladat na internete, konecne po vyse 20 rokoch mu dovolili aspon na vlastnej klinike pouzivat tieto neoplastony na liecenie, samozrejme nie nikde inde, takze sa to nemoze ani len rozsirit inde.A bol neraz sudeny, na stastie sa nepodarilo ho zlikvidovat.
Pozrite si priebeh viacerych z netu napr tu
www.burzynskipatientgroup.org

A toto je len jedna z velmi vela roznych metod, uspesnych, ktore nie su zahrnute do organizovanej mediciny, ba prave naopak.
Hamba tym, co sa aktivne podielaju na potlacani tychto informacii.

a.oll

llek-ludska drzost a neomylnost na tomto fore nema konca kraja.dnes som bol dokonca obvineny,ze som si svoju chorobu zavinil sam a nemam sa tu miesat do diskusie ludi,ktori sa snazia rakovine predist a mam prestat sediet na nete a venovat sa detom:) o panovi,ktory nasiel liek na rakovinu nehovoriac.skoro som sa az sam pred sebou zahanbil,ze tu beriem ludom idealy.boj s veternymi mlynmi.